Porsche’dan Gelen İlham

08 Ocak 2019

Yeni yıl etkisi tüm ihtişamıyla büyülemeye devam ediyor. Le Mans Classic Clubsport baskısından ilham alan şık deri süslemeli bir Porsche valize hazır mısınız?

"911 ölçülerini çoğundan daha iyi bilen biri olarak Stephens, Clubsport holdall'ı her iki konumda da en uygun duruma getiriyor ve tasarımını yüksek kaliteli İtalyan derisini, yeşil ve siyah ile buluşturuyor."

Paul Stephens gerçek bir Porsche aşığı. 1994 yılından beri klasik 911 otomobillerini restore etmek ve onları günlük pratik sürüş araçları haline getirmek için modern revizyonlarda bulunmasıyla uluslararası bir ün kazanıyor. Kendi adını taşıyan firmasının AutoArt çizgisindeki en yeni kreasyonlardan biri de, Le Mans Classic yarış etkinliğinin onuncu yılını kutlayan, sınırlı sayıda üretilen Le Mans Classic Club koleksiyonu için hazırlanan ısmarlama bir bavul seti. 

Eski bir 911'in sahibi olarak, arka motorlu arabanın bagaj alanını kaplayan eğimli kaputa sığabilecek çantasını, alanın taşıma kısıtlamasının farkında olarak tasarlıyor. Bu alana uygun olan yumuşak bagaj boyutuyla karşımıza çıkıyor. Aracın bagajının her bir santimetresini ezbere bilen ama onunla yeniden tanışan Stephens, özellikle küçük arka koltukların “kargo platformu” konfigürasyonunda katlanırsa, ne kadar yüklenebileceği şaşırdığını söylüyor. 911 ölçülerini çoğundan daha iyi bilen biri olarak Stephens, Clubsport holdall'ı her iki konumda da en uygun duruma getiriyor ve tasarımını yüksek kaliteli İtalyan derisini, yeşil ve siyah ile buluşturuyor. Clubsport holdall, 56 cm x 32 cm x 28 cm ölçülerinde ve 50 litrelik bir taşıma kapasitesine sahip. Her birinde uygun bir deri omuz askısı ve bagaj etiketi bulunuyor.