Portofino’da Bir Rüya: Splendido

27 Nisan 2022

Richard Burton’dan Elizabeth Taylor’a sayısız ismin Splendido’nun ikonik atmosferini ziyaret etmek için geldiği Portofino’da, eşsiz bir La Dolce Vita esintisi…

İtalyan ruhunu 16. yüzyıldan kalan ihtişamlı bir manastırda misafirleriyle buluşturan Splendido, tarihi dokusu ve zerafeti ile dünyanın en büyüleyici otellerinden biri.


Belmond lüks oteller zincirinin Portofino ayağında yer alan Splendido, körfezin üzerindeki birinci sınıf konumu, Ligurya’nın nefes kesen manzaraları, klasik İtalyan lezzetlerinden oluşan eşsiz menüsü, konforlu odaları, pırıl pırıl havuzu ve Spa ayrıcalığıyla misafirlerine unutulmayacak anlar sunuyor.


Yeşil bahçelerin ortasında denizin maviliğiyle buluşan Splendido, aydınlık iç mekanları ve şık dekorasyonuyla Akdeniz ruhunu konaklama keyfine taşıyor. 70 oda ve suiti, manzarayı kucaklayan terası, restoranları, kokteyl barı ve Wellness Center’ı ile Splendido, gerçek bir kaçamak için ihtiyaç duyduğunuz her imkanı sağlamaya hazır.


Portofino’nun eşsiz manzaraları arasında kusursuz bir tatil keyfi arayanlar için Splendido, büyülü atmosferiyle unutulmaz anlar yaratmaya devam ediyor.