Purolarınızı Saklamanın En Güvenli ve Prestijli Yolu

05 Haziran 2017

Döttling, kaliteli purolarınızı en iyi şekilde korumak üzere Legends safe no. 124’ü renove etti.

"Puro üretimi yapılan tropikal ülkelerdeki doğal nem seviyesini taklit eden Döttling kasa, saklanmadığı taktirde 2-3 gün içerisinde nemini kaybeden değerli purolarınızı en iyi şekilde koruyor."

1878 yılında Belçikalı bir firma tarafından döneminin en gelişmiş teknolojisiyle üretilen Legends safe no. 124, sağlamlığı ile en güvenilir kasalardan biri olma özelliğini taşıyordu. Yaptığı saat kasalarıyla tanınan Alman firması Döttling, artık antika bir parça olan Legends safe no. 124 model kasayı renove ederek tekrar hayata döndürdü.

Puro üretimi yapılan tropikal ülkelerdeki doğal nem seviyesini taklit eden Döttling kasa, saklanmadığı taktirde 2-3 gün içerisinde nemini kaybeden değerli purolarınızı en iyi şekilde koruyor. Nem seviyesini stabil tutmasının yanı sıra ceviz görünümlü dış kaplamasıyla şık bir tasarıma sahip olan kasa, aynı zamanda sağlam bir çelik dolap. Ancak dış yüzeyindeki her biri elle oyulan yüzlerce katman ahşap deseni o kadar gerçekçi ki, kasanın çelikten yapılma olduğunu anlamak neredeyse imkansız.


Metal aksamları ve iç kilidi 24 ayar altın kaplama olan Legends safe no. 124, sedir ağacından yapılma çekmeceleriyle hem purolarınızın aromasını kaybetmesine engel oluyor hem de ek bölmeleriyle değerli içki şişelerinizi saklama imkanı veriyor.