Ralph Lauren, Yeni Yılı ‘Birliktelik’ Temasıyla Kutluyor

24 Kasım 2022

Amerikalı Global moda devi Ralph Lauren, 2022 yeni yıl heyecanını birliktelik teması üzerinden şahane bir kampanya ile kutluyor.

Kurulduğu 1967 yılından bu yana markanın ana değerleri olan ‘zamansızlık’ ve ‘beraberlik’ kavramlarını, bu yıl ‘Birliktelik Hediyesi’ adlı kampanya ile vurgulayan Ralph Lauren’in kampanya çekimlerinde yer alan isimler arasında, markanın yakın dostları Shalom Harlow, Tyson Beckford, Lucky Blue Smith, Lulu Tenney, Amane Taniguchi, Sacha Quenby, Mariam de Vinzelle, Andreea Diaconu, Ella Rattigan, Coralie Jean-Francois, Hamid Onifadé, Daryl Dismond, Jeenu Mahadevan, Dae Na, Simon Nessman and James Turlington var.


Lauren’ın klasik tasarımları içinde, samimi bir davette eğlenen aile ve arkadaşları görüntüleyen siyah-beyaz ve kırmızı tonları ağırlıklı çekimler, Manhattan’daki bir dairede gerçekleştirilmiş. Tüm dünyadan toplam 11 ünlü ailenin fertlerinin katıldığı görkemli kareler ise, ünlü moda ve portre fotoğrafçıları Alasdair McLellan ile Zackery Michael’e ait.
Geleneksel ve dijital platformlarda paylaşılacak çekime ek olarak, markanın Polo-67 aplikasyonunda Aralık’ın ilk ayında başlayacak ‘7 Days, 7 Drops’ adlı kampanyada, vintage kayak giyimi, sınırlı sayıda üretilmiş snowboardlar ve posterler satışta olacak. New York’taki Ralph Lauren ana merkezi, ‘birliktelik’ temasını ikramlar ve buraya özel tasarlanmış illüstrasyonlar ile kutlarken; Tokyo’daki Ginza ana butiği pop-up bir buz pistiyle, Londra’nın Bond Caddesi üzerindeki Lauren lokasyonu ise müzik performansları ile aynı ruhu canlandıracak.