Rihanna, Chopard'ı Seviyor

14 Temmuz 2017

Chopard’ı her daim büyük bir asaletle taşıyan Rihanna, markanın kreatif direktörü Caroline Scheufele ile hazırladığı mücevher koleksiyonuyla dikkat çekiyor.

"Rihanna ve Scheufele’nin yaratıcı birlikteliğinden doğan Rihanna ♥ Chopard, geometrik ve keskin çizgileriyle Chopard’ın minimalist Ice Cube koleksiyonuna gönderme yapıyor."

Farklı duruşuyla dünya çapında bir moda ikonuna dönüşen Rihanna, görkemli kıyafetlerine eşlik eden Chopard takılarıyla yürüdüğü bütün kırmızı halılarda her zaman göz kamaştırdı. Ünlü şarkıcı, şimdiyse Cannes Film Festivali’nin 70. yılı ile Chopard’ın 20. yaş gününü kutlamak üzere markanın eş başkanı ve kreatif direktörü Caroline Scheufele ile hazırladığı 9 parçalık “Rihanna ♥ Chopard” mücevher koleksiyonuyla karşımızda.


Rihanna ve Scheufele’nin yaratıcı birlikteliğinden doğan Rihanna ♥ Chopard, geometrik ve keskin çizgileriyle Chopard’ın minimalist Ice Cube koleksiyonuna gönderme yapıyor. Yan yana dizilmiş dikdörtgen motifler, 18 ayar Fairmined roze altın ve Rihanna’nın özel olarak seçtiği “orman yeşili” renkleriyle karşımıza çıkıyor.

Caroline Scheufele, ilham verici ortaklıktan doğan her bir parçanın Rihanna’nın durdurulamaz enerjisini, güçlü yaratıcılığını ve estetik algısını başarıyla yansıttığını vurguluyor. Scheufele’ye göre, Barbadoslu sanatçının karakteristik stili, mücevherleri taşıma ve algılama biçimimizi doğrudan etkiliyor.