Rolex'te Bahar Işıltısı: Yeni Datejust 31

22 Nisan 2022

Rolex’in yeni tasarımı Datejust 31, ışıltılı zarafeti, çiçek motifli kadranları, üç farklı renk ve yüzeyi ile zaman kavramını baştan yaratıyor.

Çiçek motifli yeni Datejust 31’in tasarımını oluşturmak için özel teknikler kullanan Rolex ekibi, saatin kadranını, her bir çiçek motifinin merkezini aydınlatacak farklı boyutlarda 24 elmas ile geliştirdi.


Oyster Perpetual Datejust 31 serisi olarak geçen saat, üç farklı versiyon halinde satışa sunuluyor. Beyaz Rolesor, mavi ve zeytin yeşili seçeneğiyle çiçek motifli Oyster ve gümüş ile altını birleştiren Everose Rolesor ile her stile uygun ikonik saatler sahiplerini buluyor. 


Zamansız stili, özel işlevleri ve estetiği sayesinde Datejust, Rolex'in ilk klasik saatleri arasında yer alıyor. 1945 yılında piyasaya sürülen saat, kadranda saat 3 konumundaki bir pencerede tarihi gösteren ilk otomatik kurmalı, su geçirmez, kronometre kol saatiydi.

Datejust, markanın o zamana kadar modern kol saatine kattığı tüm önemli yenilikleri bir araya toplamayı başaran, eşsiz bir model olarak hala Rolex severlerin şıklığını tamamlamaya yardımcı oluyor.