Şampiyonlarla Bir Tenis Resort

27 Kasım 2018

Beş yıldızlı Puente Romano tesisinde, Marko Djokovic ve David Sanchez ile üç günlük bir programda backhand, forehand ya da servisinizi geliştirebilirsiniz.

"İçeriğinde Marko Djokovic ile dersler de dahil olmak üzere dört özel tenis dersi ve Avustralya Açık'taki oyunlarda olduğu gibi çok zengin bir deneyim yaşatan, ekibe yeni katılan David Sánchez'i barındırıyor."

Puente Romano Tenis Kulübü, 1979 yılında İsveç'in bir numaralı Bjorn Borg bölgesinde açıldı. Bölgenin iklim şartları ve 10 adet kortu sayesinde yıl boyunca spor yapma şansı sunuyor. Tesisin özel paketleri ile sezon dışında da çalışabiliyor ve oyununuzu bahardan önce geliştirebiliyorsunuz.

Marbella’nın beş yıldızlı Puente Romano tesisinde tenis kortları.

Puente Romano'nun kalbinde yer alan La Plaza.

Üç gecelik paket -1,731 € 'dan başlıyor- junior süitlerde ağırlıyor sizi. İçeriğinde Marko Djokovic ile dersler de dahil olmak üzere dört özel tenis dersi ve Avustralya Açık'taki oyunlarda olduğu gibi çok zengin bir deneyim yaşatan, ekibe yeni katılan David Sánchez'i barındırıyor. 

Konuklar plajdaki üç yüzme havuzundan birini seçebilirler.

Junior suit'ten görüntü.

Tenis kondisyonunuzu geliştirmek için tasarlanmış iki spor sınıfı ve 50 dakikalık spor masajlarınız da bu programa dahil. Bu eşsiz Endülüs köyündeki tesiste bulunan diğer etkileyici mekanlarsa şöyle; tropikal bahçeler, üç yüzme havuzu, 11 restoran –meşhur Nobu Marbella dahil- ve deniz manzaralı bir Six Senses spası.