Samsung’un en yeni dış mekan televizyonu ile film deneyimi balkonunuzda

01 Temmuz 2020

Yazın havaların ısınması ile Samsung’un ilk kez çıkardığı dış mekanlar için tasarlanmış bu televizyon modeli, su ve toz geçirmeyen özellikleriyle salonunuzun konforunu açık havaya taşıyor.

Güney Koreli teknoloji markası Samsung’un yeni çıkan Terrace TV serisi havaların ısınması ile evde geçirdiğiniz sıcak yaz günlerini açık havaya taşımanızı sağlayacak. The Terrace 4K QLED TV, dış mekanlar için tasarlanmış son model teknoloji bir televizyon. Bu modeli Samsung’un daha önce çıkardığı popüler ve her evde rastlanan 4K serilerinden ayıran en temel farkı ise dış mekanlardaki elementler göz önünde bulundurularak tasarlanması ve dolayısıyla her türlü hava şartına dayanıklı olması. 


Terrace TV, su ve toz geçirmez teknolojilere sahip olmasına rağmen Samsung televizyonlarının mükemmel görüntü ve ses kalitesinden ödün vermiyor. Ayrıca Samsung televizyonlarının en görkemli ayrıntısı olan inceliğini koruyarak 59.8 mm kalınlığı ile her türlü duvara uyum sağlıyor. Yazın evde kalmayı eğlenceli kılacak olan bu televizyon 55, 65 ve 75-inç seçenekleri ile bahçenizi, balkonunuzu veya terasınızı bambaşka bir atmosfere dönüştürecek.


Gelişmiş QLED teknolojisi yüksek görüntü kalitesi vaat eden bu aygıt 2000 nit’e kadar parlaklık seviyesi seçeneği ile güneş ışığı yansımasında dahil görselin belirgin ve canlı kalmasını sağlıyor. Bu televizyonu çekici kılan bir diğer özellik ise yüksek hızlı tepkime süresi. Bu sayede televizyon bol aksiyonlu filmleri açık havada izlemek için ideal bir ortam sağlıyor. Ayrıca, Smart TV platformu, Amazon Alexa, Google Assistant, ve Bixby dahil olmak üzere akıllı asistan uygulamaları içeren Terrace TV, evinizin içindeki teknolojilere dışarıdan da ulaşabilmenizi mümkün kılıyor.