Santorini’nin ilk lüks oteli misafirlerine kapılarını açtı

14 Haziran 2019

Santorini Adası masmavi suları ve dingin atmosferi ile kuşkusuz başlıca tatil rotalarından. Yeni açılan Andronis Arcadia Hotel ise bu muhteşem adaya lüks bir dokunuş getiriyor.

1 Haziran itibari ile konuklarına kapılarını açan Andronis Arcadia Yunanistan’ın gözde adası Santorini’ye ihtiyacı olan lüks hayat tarzını getiriyor. Ünlü oteller zinciri sahibi Miltiadis Andronis tarafından hayata geçirilen proje ünlü adanın lüks yaşam tarzı eksiğini gidermenin peşinde. 

Andronis Arcadia Santorini’nin birçok ilkini de içinde barındırıyor. Adadaki en büyük sonsuzluk havuzuna sahip olan otel aynı zamanda Santorini’deki en geniş villaya da ev sahipliği yapıyor. Ada çoğunlukla kayalıklardan oluştuğu için sadece bir tek doğal kumsalı bulunuyor ve bu kumsal da Andronis Arcadia’nın misafirlerinin emrine amade. 


Otele giriş yaptığınız andan itibaren Andronis Arcadia’da kendinizi özel hissedeceksiniz. Check-in işlemleri tamamlanırken otelin wellness ekibi saçınızdan aldığı bir örnekle ihtiyacınız olan sağlık ve beslenme programını hazırlıyor ve tatiliniz boyunca her türlü wellness hizmetini kişiselleştirerek size sunuyor.

Issız ada teması ile konuklarına hizmet veren Andronis Arcadia’nın mimarisi Santorini’nin ruhunu besler nitelikte. Otelin inşasında ve dekorasyonunda kullanılan taşlar sönmüş bir volkan olan Santorini’nin peyzajına gönderme yapıyor. Bahçesindeki bitkilerden odalarda kullanılan kumaşlara ve duvardaki Yunan mitolojisinden ilham alan fresklere kadar Andronis Arcadia konuklarına antik Yunanistan’ı vadediyor.

Birbirinden bağımsız villalarda hizmet veren bu ultra lüks otelde her şey misafirlerin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak için hazırlanmış. Her villanın kendi özel havuzu bulunurken, villalar konumları sebebiyle Santorini’nin dillere destan günbatımını konuklarına rahatlıkla izleme imkânı veriyor.