Şarabınız Kuvée ile Koruma Altında

07 Temmuz 2017

Kadehlerimizi teknolojiye kaldırıyoruz!

“Şarap içme alışkanlıklarınızı değiştirmeyi hedefleyen marka, her notanın farkındalığına varabilmeniz, şarabınızı uzun süre koruyabilmeniz ve içim keyfini en üst noktada yaşayabilmeniz için hayata geçirildi.”

Üzümün gelebileceği en lezzetli hallerden biri olan şarap, yemek sofralarının olduğu kadar günlük hayatın da zevkli bir parçası. Ancak tadının yavaşça çıkarılması gereken bu içeceğin hassas yapısı nedeniyle lezzeti sekteye uğrayabiliyor. Halbuki şarap keyfinizin uzun sürebilmesi ve tadını sonuna kadar çıkarabilmeniz için teknolojinin bir çözüm önerisi var: Kuvée.

Boston merkezli Kuvée, içtiğiniz her yudumun tadını “hissetmeniz” için degüstatör, mühendis ve şarap üreticileri tarafından kuruldu. Şarap içme alışkanlıklarınızı değiştirmeyi hedefleyen marka, her notanın farkındalığına varabilmeniz, şarabınızı uzun süre boyunca koruyabilmeniz ve içim keyfini en üst noktada yaşayabilmeniz için hayata geçirildi. Büyük boy şarap şişesine benzer dış yüzeyinin altında oldukça akıllı bir işletim sistemi barındıran yeni yardımcınız, dokunmatik ekranı sayesinde size yol gösterecek.


Kuvée’nin önemli özelliklerinden biri kuşkusuz ki özel başlığı sayesinde şarabı 30 güne kadar koruma altına alabilmesi. Basınçlı başlığının bir diğer getirisi ise şarabınız, kadehinizle buluşurken meydana gelebilecek her türlü sıçramayı önleyebilmesi ve şişedeki en son damlaya kadar keyfinizi sürdürebilmesi.

Bu kullanışlı tasarımın altında yüzlerce yıllık gelenekten beslenen bir kültür var. Şarabınızı Kuvée’nin içine yerleştirdiğiniz andan itibaren elinizde tuttuğunuz şişenin aroma ve içerik detaylarından, üzümlerin üretildiği bağın hikayesine kadar, ayrıntılı ve bir o kadar keyifli bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Favori şaraplarınızı işaretleyerek bir sonraki seçiminiz için size yol gösteren Kuvée, bu özel zevkinizin yanında damak tadınızı da geliştirmeye kararlı.

Kaliforniya merkezli üretilen şarapların aynı zamanda dağıtımını üstlenen Kuvée, teknolojisini sürekli geliştirerek büyümeye devam ediyor. Siz de Kuvée’nin dünyasına katılmak ve üyelik avantajlarına göz atmak isterseniz detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.