Scorpios Mikonos’tan Sonra Bodrum’da

09 Haziran 2024

Scorpios Bodrum, Ege Denizi kıyısında müzik, yemek ve sağlıklı yaşamı bir araya getiriyor.

Doğu ile Batı'nın sembolik kavşağında yer alan Scorpios Bodrum, Ege’de büyüyen topluluğunun yeni yuvası haline geliyor. Sahile yayılan geniş açık hava terasları ve özel konaklama seçeneklerinin yanı sıra ortak kutlamalar, dingin yemekler ve sağlıklı yaşamı merkezine alan eşsiz etinlikleriyle Scorpios deneyimi Haziran ayının ikinci haftasından itibaren Mikonos’tan farklı bir lokasyona taşınıyor. 


“Mikonos ve Bodrum gibi yerlere odaklı, dünya genelinde gerçekleşen bir hareket var. Bu yerler genişledikçe burada zaman geçiren kişilerin zevkleri de genişliyor. Lüks fikrinin doğası değişiyor.” diye belirten Scorpios’un kurucuları Thomas Heyne ve Mario Hertel; Scorpios Bodrum’dan sonra  Tulum, Atina ve Dubai için de planları olduğunun mesajını veriyor.


Sanatsal, manevi ve sosyal yaşamı harekete geçiren ve her kesimden insanı etkileşime girmeye, ilham vermeye ve sohbet ederek eğlenmeye teşvik eden kapsayıcı bir buluşma yeri olarak tasarlanan alan, kültürel çeşitliliklerden besleniyor.  Bu deneyime sanat sevgisi, büyüleyici gökyüzü ve ortak alanlarda uzun yemeklerle damga vuran Scorpios, geceleri hissedilen mistik enerjiyi, yavaş bir tempoyla gündüzlere de taşıyor. Bu vizyonun temelinde ise çeşitliliğe sahip bu topluluğunun bağlantı kurabileceği, özgürleşebileceği ve yaşamı kutlayabileceği bir alan yaratma fikri yatıyor. 


Büyüleyici ve doğayla iç içe konumu Scorpios'u Türkiye'nin güneyindeki muhteşem sahil kenti Bodrum'da her türlü etkinlik için öne çıkan bir seçim haline getiriyor.Görseller: Scorpios Bodrum