Serin haz: Rolls-Royce şampanya sandığı

01 Haziran 2019

Müşterilerinin her türlü ihtiyacını karşılamaya odaklanan lüks otomobil markası Rolls-Royce tanıttığı şampanya sandığı ile lüks piknik konseptini arabanıza taşıyor.

Rolls-Royce stil ve zarafet sahibi arabalarıyla olduğu kadar müşterilerinin ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamasıyla da ünlü. Son olarak piyasaya çıkardığı şampanya sandığı ile İngiliz marka otomobil tutkunlarını şımartmayı hedefliyor.


 

Sosyal bir aksesuar olarak tasarlanan şampanya sandığı, Rolls-Royce arabalarla eşleşerek otomobilin tasarımı ile bir bütün oluşturuyor. Alüminyum ve karbon fiber ana yapısı ve Tudor Meşesi ile siyah ve kırmızı renklerde özel üretim deri ile tamamlanan sandık yolculuk yaparken şampanyanızı ve ona eşlik edecek havyarınızı serin tutuyor.

Bir tuş ile açılan sandık dört adet kristal şampanya bardağı, açılabilir bir tepsi ve havyar servisi için inci kaşılar ile birlikte geliyor. Şampanyanızı en ideal serinlikte tutmak amacıyla üretilen sandık aynı zamanda üç adet porselen kasesi ile içeceğinizin yanında servis etmek istediğiniz diğer atıştırmalıklara da yer ayırıyor. El yapımı sandık LED ışıkları sayesinde arkadaşlarınız ile hem gece hem de gündüz arabanızda piknik yapma imkanı sağlıyor. Sandığın kenarında bulunan kutular ise piknik keyfinizi dışarıya taşımak istediğinizde emrinize amade olan iki adet hamak saklıyor. 
48.000 dolarlık etiketiyle sandığı satın almak isteyen kullanıcılar malzeme seçimi başta olmak üzere farklı kombinasyonlarla özel sipariş verebilecek. Bu özel tasarım lüks şampanya sandıkları Rolls-Royce bayilerinden sipariş verilebiliyor.