Sezonun En İddialı Çantası Heven X Coperni

14 Nisan 2022

Coperni’nin 2022 Sonbahar/Kış defilesi oldukça ses getirirken defilede en çok dikkat çeken parça Heven X Coperni cam çanta oldu.

2022 Sonbahar/Kış defilesi’nde Gigi Hadid’in elinde podyuma taşınan Heven X Coperni cam çanta, defile sonrasında da moda dünyasında çok konuşuldu. Coperni ve Heven işbirliğinde tasarlanan çanta, son zamanların en yeni ve dikkat çeken çanta trendlerinin başında geliyor.Coperni’nin imzası olan oval şekliyle dikkat çekerken tamamen transparan olan çanta Coperni’nin 2022 Sonbahar/Kış defilesi için üç farklı versiyonda üretildi. Modern tasarımıyla fark yaratan Heven X Coperni’nin versiyonları 2022 Grammy Ödülleri’nde Doja Cat ve Tinashe tarafından tercih edildi. Kylie Jenner’ın sosyal medya paylaşımları ve The Kardashians’ın basın gününde bu çantayı tercih etmesi ise Heven X Coperni’nin popülerliğini arttırdı.


Trendler arasında yerini alan fütüristik çanta için tasarımcılarından Peter Dupont, görsel olarak estetik olduğu kadar son derece de kullanışlı olduğunu belirtiyor.