Sıfırdan Başlamak İçin: Joali Being

17 Ocak 2022

Maldivler'in yeni iyi yaşam merkezi Joali Being, uyku problemlerinden anksiyeteye birçok problemle baş etme konusunda misafirlerine beş yıldızlı bir hizmet sunmaya hazır.

Özel bir atmosferde konforu ve dönüşümü bir arada sunan lüks sağlıklı yaşam merkezi Joali Being, konuklarını, Male'deki Velana Uluslararası Havalimanı'ndan 40 dakikalık kısa bir deniz uçağı uçuşu ile Bodufushi adasında ağırlıyor. Beş yıldızlı özel merkez stres, uykusuzluk, kaygı ve kilo problemleri gibi birçok soruna karşı Maldivler’de sıfırdan başlayarak yenilenme olanağı sunuyor.

Each of the villas, designed in flowing lines and curves, has a private pool and a dedicated butler

Joali Maldives’in bir parçası olarak, tamamı villalardan oluşan hem çevre dostu hem de lüks tatil köyü, misafirlerine unutulmayacak deneyimler yaşatmaya hazır. Plaj villaları ya da her biri özel havuzlu villalar vadetmesinin yanı sıra Dhivehi dilinde “sihirbaz” olarak adlandırılan yardımcılarıyla Joali Being, gerçek bir yenilenme rotası.


Civardaki kıyı şeritlerinden, deniz dalgalarından ve deniz kabuklarından ilham alan geniş villalar, enerji akışını artırmak için tasarlanmış hatlara ve kıvrımlara sahip. İnsanın kendini keşfetmesine kapı aralayan bu huzur dolu tesis, misafirlerine stres atmak, sıfırdan başlamak, iyileşmek ve tüm bunların yanında birinci sınıf bir tatil keyfi yapabilmek için incelikle hazırlanmış bir program ve deneyim alanı sunuyor. Seçkin Pirim’in son tasarımı “Gate of Zero” da kendini bulma yolculuğu için Joali Being’in girişinde bir geçit görevi görerek misafirleri karşılıyor.