Singapur 665°F

09 Eylül 2018

Çok gezenler bilir, Singapur’daki restoranlarda çok daha iyi ilerlemeler kat edilebilir. Ama her şeyin bir zamanı var ve o zaman gelene kadar da 665°F var...

"2017’de Asya’da açılan en iyi restoranlar arasında adı geçen 665°F, karanlık tonları ve yüksek tavanlarıyla gerçek bir New York atmosferi yakalıyor."

Lüks bir otelde yemek yediğinizde, bu deneyimin standardın üzerinde olmasını beklersiniz. Andaz Singapore’da açılan 665°F steakhouse, sizi tatmin etmek üzerine kurulu. Hyatt Group’un markalarından biri olan lüks butik otel Andaz, maksimum 30 kişiyi misafir edebiliyor. Otelin otuz sekizinci katında yer alan restorana otel lobisindeki direkt asansörden ulaşıyorsunuz. 2017’de Asya’da açılan en iyi restoranlar arasında adı geçen 665°F, karanlık tonları ve yüksek tavanlarıyla gerçek bir New York atmosferi yakalıyor.

Önceki deneyimleri Odette, Tipping Club Open Farm Community’de olan şef Josephine Loke tarafından yönetilen restoran, zaten bu bilgiyle tat anlamında beklentileri yükseltiyor. Menüdeki başlangıçlar arasında yer alan yeşilliklerle servis edilen biftek carpaccio, en iyilerden biri. Bir diğer favori olan Hokkaido Scallop Ceviche, somon Ikura ve limon sirkesi ile servis ediliyor. Tabaklardaki ürünlerin tazeliğini kesinlikle her bir yemekte hissediyorsunuz.

Steakhouse’un parlayan yıldızlarından bir başkası da ızgara etler. Şefe özel garnitürlerle birlikte gelen etler, büyük porsiyonuyla mutlu ediyor. Tatlıya gelince; Baked Alaska, Passion Fruit, Raspberry Sauce iki kişi paylaşılabilir ama o kadar lezzetliler ki, tek başınıza yemeyi de isteyebilirsiniz.