Tabiat Ana’nın Mabedi

23 Haziran 2018

Güzelliğiyle büyüleyen İyonya Adaları’ndan biri olan Zakynthos’un incisi Olea All Suite Hotel, bir tatil deneyiminden fazlası olarak, sizi doğanın konforlu kollarıyla bir araya getiriyor.

"Bölgenin geleneksel dokusu ile aranızdaysa sadece 2,9 kilometre var. Bizans Müzesi, adanın mutlaka ziyaret edilmesi gereken noktalarından bir tanesi."

Bir film karesinden fırlamış gibi görünen İyonya Adaları muhteşemdir. Denizinin mavisinin eşi yoktur, kumları yumuşacık, ipek gibidir. Her bir noktası bir ressamın elinden çıkmış gibi olan adalar, el değmemiş görkemiyle Tabiat Ana'nın ta kendisidir. İyonya adalarının en büyüğü olan Zakynthos, güzel olduğu kadar da verimli, bereketli bir ada. Zeytinleri ve üzüm bağlarıyla ünlü. Müzik, yerel kültürün önemli bir kısmını oluşturuyor ve hemen hemen her gece bir konser veya festivale denk gelebiliyorsunuz. Zakynthos tepeden tırnağa, insanı büyülüyor.

Adanın en iyi otellerinden biri kabul edilen Olea All Suite Hotel, misafirlerine birinci sınıf bir hizmet sunuyor ve gelenleri, ünlü olmasalar dahi -ki otel meşhur ziyaretçileriyle de biliniyor- krallara layık bir ağırlamayla karşılıyor. Tsilivi Plajı'na 11 dakikalık yürüme mesafesindeki otel, Tsilivi'de yer alıyor. İçinde bir fitness merkezi, barı ve restoranı başta olmak üzere bir çok alana sahip elbette ama onu diğer mekanlardan özel kılan minimalist mimarisi olabilir. Bölgenin geleneksel dokusu ile aranızdaysa sadece 2,9 kilometre var. Bizans Müzesi, adanın mutlaka ziyaret edilmesi gereken noktalarından bir tanesi.


Tüm ihtiyaçlar doğrultusunda donatılan otel odalarının bazıları, deniz manzaralı ve sonsuzluk havuzlu. Aynı zamanda terası olan odalarında, misafirler kendilerini Yunan Tanrı’larının katına çıkmışçasına, muhteşem bir manzarayla karşı karşıya buluyorlar. Bulunduğunuz doğal ortamı biraz daha genişletmek isteyenlere küçük bir not: Olea All Suite Hotel, Tsilivi Su Parkı'na 2,2 kilometre ve Dimokratias Meydanı'na 2,9 kilometre uzaklıkta yer alıyor.