Tasarım Harikası Teknolojik Ev Aletleri

30 Eylül 2022

Hayatımızı kolaylaştırmayı amaçlayan teknolojik ev aletleri tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

Sinonimo Essentials Kahve Aletleri
Bu basit espresso hazırlama seti, San Francisco merkezli Sinonimo şirketi tarafından tasarlandı. Özenli bir şekilde bir araya getirilmiş olan set, dokulu hibrit kaplamalı katı alüminyum, meşe ve mantardan oluşuyor ve kahve yapma sürecinin ritüelini ve zevkini açıkça vurgulamayı amaçlıyor. 


Şirket, zemine dokunulduğunda her malzemenin çıkardığı ses gibi detayları bile düşündü. Sunulan kalite seviyesi ise bu mutfak eşyalarının ister evde ister stüdyoda bir ömür boyu kullanılmasını sağlıyor.Syng’den Cell Alpha Hoparlörü
Syng'in Cell Alpha hoparlörü baştan çıkarıcı bir estetiğe sahip. Teknolojisine gelince, endüstriyel tasarımın cesur bir parçası olan dairesel Cell Alpha, odayı ölçmek ve ses alanını buna göre şekillendirmek için sensörler kullanıyor. 


Alan hissini en üst düzeye çıkarabileceğiniz açık planlı odalarda en iyi şekilde kullanılan Cell Alpha, zemine sabitlenebiliyor, duvara monte edilebiliyor ve hatta tavana asılabiliyor.


Wall-Smart’tan Sonos Soundbar Gömme Duvar Montajı
Ürünlerinin kullanım şeklini değiştirmek için bir pazar lideriyle birlikte çalışan Wall-Smart, Sonos Soundbar Gömme Duvar Montajları ile genel kurallara basit ve anlaşılır bir alternatif sunuyor.


Bir dizi farklı duvar kaplamasına uyarlanabilen özenle şekillendirilmiş bölüm, Sonos'un ödüllü yayın akışı teknolojisini alanınıza kesintisiz bir şekilde dahil etmenizi sağlıyor.


Roborock’tan S7 MaxV Ultra Robot Süpürge
Ev içi hijyen sağlama olanakları gün geçtikçe daha da gelişiyor. Roborock marka cihaz yüzeyler arasında geçiş yapmanın yanı sıra fırçalama fonksiyonu ile olağan süpürme modunu paspaslama yeteneği ile birleştiriyor. Yedi haftalık kiri depolayabilen bir şarj istasyonuna sahip bu küçük robot süpürge, makineyi çalıştırıp keyfinize bakmanız için tasarlandı.