Tatile Hazır Mısınız?

23 Haziran 2018

Haziran’ı es geçtiyseniz, sanki daha şanslınız. Seyahate çıkarken yanınıza almanız gereken her şeyi, bu 5 ‘must have’ valizden birine yerleştirin ve yılın en stil sahibi tatiline doğru yola çıkın.

"Ookonn’un içindeki 'I'm Messy', 'I'm Clean' ve 'I'm Dirty' poşetleri, giysilerinizi kirli, temiz gibi ayırmanıza yardımcı oluyor."


PARAVEL Stowaway, deri detaylı, baskılı kanvas valiz, 370 sterlin

Paravel
Birçoğunu deneyip bir türlü doğru valizle karşılaşamayan seri turistler Indre Rockefeller ve Andy Krantz hemen sonra Paravel’i kuruyorlar. Deri kenarıyla bu vintage ilhamlı 'Stowaway' kanava kumaştan valiz elde yapılıyor ve özellikle yolculuk sırasında, dökülen kahveler de dahil, her türlü kompartıman kazasına karşı hazırlanıyor. Düştüğünde hasar görmemek üzere tasarlanan yapısıyla, düz bir şekilde katlanabiliyor, daha büyük bir valizin içine girebiliyor ve daha sonra seyahatinizin keyfini iki katına çıkartıyor.

GUCCI deri detaylı baskılı kanvas valiz 1.490 euro

Gucci
Gucci'nin hafta sonu valizi markanın logosunun 'GG' imzasını taşıyor. Son derece çekici bir görüntüsü olan 'Tian' motifi, ilhamını 18’inci yüzyıl el işçiliğinden alıyor. Üzeri katmanlı bir kanavadan yaratılan ve kenarında çikolata renginde bir deri şeridi bulunan valiz, yapay süet iç yüze ve pasaportunuzu, telefonunuzu güvende tutan fermuarlı iç ceplere sahip.

GLOBE-TROTTER Safari 20 '' deri detaylı valiz 1,229 euro

Globe Trotter

Dünyanın en ünlü valizi olarak adlandırılan Globe-Trotter'ın popülerliği 1900’lü yılların başlarında, lüks seyahatlerde tercih edilmesiyle başlıyor. Bu 'Safari' modeli, İngiltere Hertfordshire elde yapılıyor. Son derece hafif olmasıyla bilinen valiz, iç askılarıyla içerideki eşyaları güvende tutuyor. Valizi aynı zamanda, takımı olan diğer küçük çanta ve makyaj çantası modelleriyle tamamlayabilirsiniz.

MANSUR GAVRIEL deri seyahat çantası 1.235 euro

Mansur Gavriel
Şehirde kısa bir kaçamak yapıyor olun ya da uzun bir seyahate çıkın, Mansur Gavriel'in ‘hafta sonu çantası’ diğer adıyla 'Travel' modeli, özenli bir iç tasarıma sahip. İçine lapotop’unuzdan yedek ayakkabılarınıza kadar her şeyi koyabileceğiniz şekilde tasarlanmış. İtalya’da yumuşacık deriden üretilen bu çanta, markanın muazzam minimalist algısını taşıyor.

OOKONN üzeri baskılı deri valiz 274 euro

Ookonn

Kabin boyu olmak üzere tasarlanan Oookonn’un valizi, kısa seyahatlerde tüm ihtiyaçlarınızı içine alacak kadar akıllı. İçindeki 'I'm Messy', 'I'm Clean' ve 'I'm Dirty' poşetleri, giysilerinizi kirli, temiz gibi ayırmanıza yardımcı oluyor. El işçiliği ürünü olan polycarbonate ve kilitli valizin çekçek tekerlekleri 360° derece hareket edebiliyor. Bu arada isterseniz, onu baş harflerinizle de daha kişisel bir hale getirebiliyorsunuz.