Tekerleklerin Üzerindeki Eviniz

02 Ağustos 2017

Action Mobil ile karavan konseptine olan beklentinizi yükseltin.

"2.136 metrekarelik yaşam alanına sahip XRS 7200 içerisinde yolculuğunuz için gerekli olabilecek her şey, en stilize şekilde sizin için düşünülmüş."

Yolculuğun kendisini maceraya dönüştürmek isteyenlerin en çok tercih ettiği ulaşım aracı karavanlar, her geçen yıl gelişmiş motor gücü, daha geniş iç mekan ve seyahatinizi kolaylaştıracak ek özellikler ile piyasaya sunuluyor. Konforlu ve güçlü tasarımlarıyla karavan dünyasının iddialı isimlerinden Action Mobil, dünyayı rahatça keşfedebilmeniz için üretilen son modelini geçtiğimiz haftalarda basın ile paylaştı: Action Mobil XRS 7200.

2.136 metrekarelik yaşam alanına sahip XRS 7200 içerisinde yolculuğunuz için gerekli olabilecek her şey, en stilize şekilde sizin için düşünülmüş. Altı büyük tekerlek üzerindeki yeni evinizde yıkama ve kurutma makineleri ile uydu televizyonun yanı sıra, aracınızı güven içinde park edebileceğiniz asansör sistemli asma kat bulunuyor.Bu çok işlevli araç, asker yeşili dış gövdesi ile heybetli olduğu kadar şık bir tasarıma da sahip. Yer döşemeleri ile led ışıklandırma sistemi, şık masa ve raflarla birleşince, ortaya ev atmosferinden farksız bir konfor çıkıyor. Mutfak keyfinizi yolculuğunuzun her anında sürdürebilmeniz içinse tercih edilen marka, Gaggenau.


720 hp tahrik motorunun yanında 400 litrelik iki dizel motora sahip karavanınız 720 litrelik su deposu ile her an tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere yola hazır. Siz de Action Mobil dünyasına göz atmak ve XRS 7200 hakkında daha çok bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.