Teknoloji meraklısı babalar için hediye önerileri

01 Haziran 2019

Babalar Günü’ne iki hafta kala teknoloji dünyasından en son model ‘oyuncaklar’ ile babanızı şımartmanın tam zamanı.

21. yüzyılda teknolojiye ayak uydurmak neredeyse imkânsız. Her gün teknoloji meraklılarını heyecanlandıracak yeni bir cihaz piyasaya sürülürken doğru hediyeyi seçmek de oldukça zor. Fakat unutmamak gerekir ki şeytan ayrıntılarda gizlidir. Farkını detaylarda ortaya koyan son teknoloji aletler bu Babalar Günü’nde babanızı mutlu etmenin en kolay ve elegant yolu.SVS Prime Kablosuz Hoparlör Sistemi

En son teknoloji ile donatılmış SVS Prime Kablosuz Hoparlör Sistemi kullanıcılarına rakipsiz bir ses kalitesi sunarken kullanım kolaylığı ile de rakiplerinden bir adım öne çıkıyor. iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu çalışan bu yeni hoparlör sistemi, Bluetooth ve kablosuz internet bağlantısıyla hem telefonunuzdan hem de tablet bilgisayarınızdan kolayca kontrol edilebiliyor. Amazon’un sesli asistanı Alexa ile de uyumlu olan bu sistemle ellerinizi bile kullanmadan rahatlıkla evinizi bir sinema salonuna ya da konser alanına çevirebilirsiniz.

SVS’in “Critical Listening Mode” olarak adlandırdığı yeni teknoloji ses sitemini içerisinde barındıran bu hoparlör boyutları ile de bir tasarım harikası olarak adlandırılıyor. 

Leica CL Fotoğraf Makinası

Tarz sahibi fotoğraf meraklıların bir numaralı tercihi Leica’nın son harikası CL, markanın diğer kameralarına göre daha kolay taşınabilir olmasıyla öne çıkıyor. CL markanın ikonik tasarımını korurken güncel teknolojiyi mekanik hassasiyet ve kompakt bir tasarımla birleştirmiş. Her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz ve en unutulmaz anlarınızı ölümsüzleştirebileceğiniz bu kamera EyeRes teknolojisi ile çalışan elektronik vizörü ve 2,36 milyon piksellik çözünürlüğü ile sadece amatör fotoğrafçıların değil, profesyonellerin de radarında. 
The Glow Light Gece Lambası

Öyle bir gece lambası düşünün ki sizi uykunuzdan uyandırmasın ama aynı zamanda ihtiyacınız olduğunda gerektiği kadar bir ışıkla yolunuzu bulmanıza yardım etsin. Casper’ın yeni çıkardığı gece lambası The Glow Light ayarlanabilir ışığı ve kablosuz bağlantısıyla sadece başucunuzda değil gece bir şeyler atıştırmaya kalktığınızda da yanınızda. Lambanın ışık ayarı manuel olarak ayarlanmakla birlikte telefonunuza kolayca yükleyebileceğiniz bir aplikasyon ile de kontrol edilebiliyor. Uykuya geçiş anınızda loş ışığı ile uykunuzun kaçmasını engelleyen bu en son teknoloji gece lambası uyandığınızda da sizi daha natürel bir ışık ile karşılıyor.