The Innovation ile yeni ufuklar

20 Mayıs 2019

Dünyanın en lüks cruise’u 2021’de yolculuğa çıkıyor.

Bünyesinde barındırdığı ultra lüks megayatlarla bilinen Seadream Yacht Club ailesine yeni bir üye daha katılıyor: ‘The Innovation’. 2021 yılında mavi sulara açılacak olan mega yat, dünyanın en yeni ve lüks yolcu gemisi olmaya aday.


Hem tropikal hem kutup gezileri için tasarlanmış ’The Innovation’, 50’den fazla şehir ve 200’den fazla limanı ziyaret edecek. 155 metre uzunluğundaki bu ultra lüks gemide hepsi deniz manzaralı 110 oda bulunuyor. Tüm detaylar düşünülerek tasarlanmış kabinler, geniş yaşam alanlarına sahip. Geminin içinde yer alacak restoranın menüsü ise her türlü damak tadına hitap edecek türden.

Yolcularına unutulmaz bir seyahat yaşatmak isteyen ‘The Innovation’da her türlü detay düşünülmüş. Ultra lüks diye adlandırılan geminin güverte alanı 3,500 metrekareyle oldukça geniş. Bali Rüyası dedikleri uyku alanlarının yer aldığı güvertede yıldızları seyrederek uykuya dalabilir ya da jakuzinin keyfini çıkarabilirsiniz.
Kapalı ve açık olmak üzere birçok farklı havuzun yer aldığı megayatta eğlence de elbette unutulmamış. Gemide yelkenli, jet ski ve kano gibi su sporları yapabileceğiniz toplam üç marina bulunuyor.


‘The Innovation’ın bir diğer özelliği ise misafirlerine dünyanın en uzun cruise turunu sunuyor olması. 11 ve 92 günle değişen programlara sahip bu lüks yolcu gemisi geçtiğimiz Nisan ayında rezervasyon almaya başladı.