The Twenty Two Hotel ve Üye Kulübü Bu Yıl Mayfair’de Açılacak

17 Mart 2022

Londra Mayfair, Grosvenor Meydanı'ndaki 22 numaralı Edward dönemi malikanesinde yer alan yeni otel The Twenty Two, bu yıl açılacak.


Londra Mayfair, Grosvenor Meydanı'ndaki ikinci dereceden koruma altındaki Edward dönemi malikanesinde yer alan The Twenty Two Hotel, bu yıl Mayfair'de açılıyor.


South Kensington'daki Blakes'in eski sahibi, konaklama girişimcisi ve teknoloji yatırımcısı Navid Mirtorabi; 42.500 metrekarelik alanda 31 yatak odası ve süit ile tüm gün açık bir restoran ve özel üyeler kulübüne sahip The Twenty Two Hotel’in lansmanında yer aldı.

Tasarımcı Natalia Miyar; dokulu kumaşlar, işlemeli ipekler, kadifeler ve ısmarlama duvar kağıtları ile otelin iç tasarımıyla ilgilenirken proje boyunca kendisine danışmanlık yapan Fransız iç mimar Bambi Sloan ve Mirtorabi ile birlikte çalıştı.


Otel konukları, Grosvenor Meydanı'na bakan bir bar, açık teras, kokteyl bar ve özel bir yemek alanı ile tüm gün açık özel üyeler kulübüne erişebilecekler.

Şef Alan Christie, Güney Avrupa'dan ilham alan İngiliz menüleri hazırlayarak eşsiz yemek deneyimleri sunacak. Otelde ayrıca markanın kendi içkilerini, kokteyllerini ve düşük alkollü alternatiflerini sergileyecek dört bar yer alacak.