Tony Stark'ın Villasında Yaşayabilirsiniz

24 Eylül 2018

Coldwell Bankers, Architectural Digest’in en iyi 100 tasarımcı listesine giren Wallace E. Cunningham’ın tasarladığı benzersiz mülkü satıyor.

"Bu 11.000 metrekarelik benzersiz Razor House'u tasarlayıp inşa edebilmesi için Wallace Cunningham'a sınırsız özgürlük ve bütçe verilmiş. Çıkan sonuçta Cunningham'ın tasarım vizyonu ve ilhamı, bu işinde modern lüks ve doğal zarafetin tanımına dönüşmüş."

Tony Stark'ın Marvel sinema evreninden gerçek dünyada vücud bulan evi satılık. Sahip olmanız gereken miktar ise 30 milyon dolar. Filmdeki evin cephesi tamamen kurgusal olsa da, garaj ve yatak odaları gibi iç mekanlar gerçek Iron Man evine ait. La Jolla, Kaliforniya'da bulunan Razor House, bir mimari şaheser olarak Kaliforniya'nın Torrey Pines Eyalet Parkı yakınında yer alıyor ve dürüst olmak gerekirse, gerçek cephesi de filmde yer almayı hakedecek kadar güzel.


Bu 11.000 metrekarelik benzersiz Razor House'u tasarlayıp inşa edebilmesi için Wallace Cunningham'a sınırsız özgürlük ve bütçe verilmiş. Sonuçta ortaya çıkan yarı saydam cam köşk ise, tam da Tony Stark'ın evi olmaya yakışacak bir yapı olmuş. Cunningham'ın tasarım vizyonu ve ilhamı, bu işinde modern lüks ve doğal zarafetin tanımına dönüşmüş.


Tabii ki Iron Man'da olduğu gibi Razor House, Pasifik Okyanusu'nun nefes kesen panoramik manzarasını sunuyor - ve Okyanus manzaralı büyük bir sonsuzluk havuzu bulunan teras -. Tüm sahil mülkiyeti boyunca traverten taş zemin gibi lüks döşemeler, kütüphane ve aile odasındaki ceviz döşeme ile mükemmel şekilde eşleşiyor ve süet dokulu duvarlar vurguyu arttırıyor. La Jolla, California’da bulunan Razor House, ismini içinde bulunduğu doğal miras Razor Point'ten almakta.