Umbria’nın Kalbinde Zamansız Bir Konaklama Deneyimi

17 Ağustos 2022

Castello di Reschio, yemyeşil tepelerin ortasında muhteşem İtalya ruhunun somut bir yansıması.

Umbria'nın yeşil tepelerinin ortasında yer alan kocaman malikanesiyle Castello di Reschio, hem romantikler hem gezginler için tasarlanan özel bir tatil noktası.


Sisle kaplı asırlık taş yapılar ve selvi ağaçları arasında  güneşle sarmalandığınız bir sabah sessizliği hayal edin. Yalnızca dörtnala koşan Endülüs atlarının uzak yankısını duyacağınız bu büyülü atmosferde ister maceralarla tanışın isterseniz de dinlenmenin tadını çıkarın. Odalar, 1.500 hektarlık bir araziye yayılmış dokuz özel çiftlik evinden oluşuyor. Her biri, orijinal taşı tamamlayan eski mobilyalarla zarif bir şekilde yenilenmiş durumda.


Bal, zeytinyağı, makarna ve şarap gibi ev yapımı ürünleri kullanmaktan gurur duyan Alle Scuderie restoranda yerel esintiler taşıyan yemeklerin tadına varabilirsiniz. Özel yüzme havuzu ve sitenin son teknoloji tenis kortları ise ziyaretçilerine maksimum konfor sağlamak için tasarlandı.Zahmetsiz İtalyan stili ile vahşi Umbrian doğasını aynı paydada birleştiren bu yerleşke, misafirlerine zamansız bir deneyim vadediyor.