Utah'ta Shawn Henderson İmzalı Eşsiz Bir Tatil Evi

11 Mart 2022

New Yorklu tasarımcı Shawn Henderson’ın incelikli dokunuşlarıyla, keyifli kış destinasyonu Utah’ta benzersiz bir tatil evi yarattı.

Tasarımcı Shawn Henderson, Utah Park City'de yer alan bir tatil evini yeniden tasarladı. Henderson, evde, Hong Kong merkezli sanat koleksiyoncusu bir çiftin ve iki genç oğlunun ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak adına spor salonunu ranzaya dönüştürmek ve şarap dolabını oyun odası olarak yeniden tasarlamak gibi birçok güncelleme gerçekleştirdi.


Tasarımcı, odaları ve ortak alanları rahat mobilyalarla ve sofistike sanat eserleriyle yeniden düzenlerken davetkar renk ve dokularla tüm evi keyif dolu bir sanat merkezine dönüştürdü. 2019'da müşterileriyle yaptığı tek bir görüşme sırasında gördüğü, tavandan tabana pencerelerden görünen görkemli zirveler ve yükselen köknarlardan ilham alan Henderson, çoğunlukla doğal bir palete bağlı kaldığını ve sıcak bir atmosfer yaratmak istediğini söylüyor.


Seyahat kısıtlamaları nedeniyle evi henüz göremeyen çift, yaklaşık iki yıl sonra hala tatil evlerinin keyfini çıkarmayı bekliyorlar. “Yapacağımız ilk şey tüm evi dolaşmak ve bol bol orada vakit geçirmek olacak" diyen çift, 8450 metrekarelik, altı yatak odalı yapıyı görmek için sabırsızlanıyor.