Uykulu New Yorklular İçin, The Dreamery

18 Temmuz 2018

New York şehir merkezinde, uykusuz zamanlarınızın kurtarıcısı olmaya hazırlanan bir mekan var.


"Soho'da merkezi bir konuma sahip olan The Dreamery, şehrin koşuşturması ve gürültülü kaosuna huzurlu bir ses getiriyor."

Kaliteli uyumayı kolaylaştırmak için, güvenilir yatak üreticisi Casper, Soho’da yeni mekanı The Dreamery'i açtı. New York şehir merkezinin kalbinde yer alan uyku odaklı bir mekan olan, The Dreamery, rahat uyumanız için tasarlanmış bir uyku barı.

Soho'da merkezi bir konuma sahip olan mekan, şehrin koşuşturması ve gürültülü kaosuna huzurlu bir ses getiriyor. Ziyaretçiler, check-in yaptıktan sonra, Sleepy Jones'un takım takımyıldızı baskılı pijamalarını giyip, Riley Riley ürünlerini içeren bir ikram seti ile uyku bölmelerine doğru ilerliyorlar. Konukların uykuya dalmasına yardımcı olmak üzere kitap ödünç alabilecekleri bir kitaplık da mevcut.

Barda ayrıca, diş fırçalamak gibi uyku öncesi hazırlıkları yapmak için kişisel lavabo alanları da bulunmakta. Uyku öncesi hazırlıklarının ardında konuklar, her birinde kendilerini temiz ve beyaz Casper yataklarının, yastıkların ve yorganların beklediği geniş ve dairesel çardakların içinde huzurlu uykularına dalıyorlar. Bölmeleri kapatan ağır perdelerin görevi ise mahremiyet sağlamalarının yanı sıra herhangi bir gürültüyü dışarıda bırakmak.

Uykuyu normal ve sağlıklı yaşam rutininin bir parçası olarak gören The Dreamery, belki de bu konseptin, havaalanları, işyerleri ve daha fazla mekana uyarlanması ve günlük rutin içinde kaliteli uykunun her şartta ulaşılabilir kılınması için bir öncü olabilir.

The Dremaery, şu an için 45 dakika süren randevular ile ziyaretçi kabul ediyor – ve planları bu süreyi uzatmak.