Vahşi Güzellik: Zannier Hotels Omaanda

05 Eylül 2022

Zannier Hotels Omaanda, Windhoek'ten yarım saat uzaklıkta bulunan 22 bin dönümlük vahşi yaşamı koruma alanı Zannier Rezervi'nin kalbinde konumlanıyor.

Otelin N/a'an ku sê Vakfı ile olan ortaklığı, misafirlere fundalıklarda kahvaltı yapmaktan büyük kedilerin yaşamına yakından şahit olmaya  kadar unutulmaz deneyimler vadediyor.
Khomas Hochland Platosu'nun uzak tepelerine uzanan muhteşem manzaraya sahip bir ve iki yatak odalı sazdan kulübeler ise, geleneksel Owambo mimarisinden esinleniyor. Gün doğumu yogası, yıldız gözlemi, açık hava sonsuzluk havuzu ve Afrika şifa terapilerini kucaklayan spa ile arınmak ve gençleşmek için tasarlanan ritüeller ile el değmemiş vahşi doğada sağlığa doyacaksınız. Safari aracının önünde düzenlenen sabah kahvesinden otelin Ambo Delights restoranında yerel lezzetleri keşfetmeye ve 'Boma'da şömine başı kokteyllerine kadar lezzet yolculuğunuz sizin için düşünülmüş.
Otelin bünyesinde yer alan Zannier Rezervi’nde safariler ve geziler ise misafirlerin maceraya olan tutkunluğuna göre uyarlanabiliyor. İster yüzmeye giden bir gergedanı veya fil sürüsünü takip edin, ister Jackleberry ağacına tırmanan bir leoparı gözetleyin, isterseniz de savananın gece vaktindeki güzelliğini deneyimleyin, her bir macerada size özel rehberiniz eşlik ediyor olacak.