Vahşi Hayat İçinde Yalıtılmış Bir Kamp: SUJÁN, JAWAI

10 Haziran 2017

Doğu’nun keşfedilmeyi bekleyen cenneti

“Hindistan’ın ikonik kırmızı tonuyla dekore edilmiş krem rengi ihtişamlı çadırlar, sakin bir atmosfer yaratarak 1930’ların tarzını yansıtıyor.”

Hindistan, Batı’dan yalıtılmış mistisizmi ve el değmemiş doğası ile farklı bir deneyim yaşamak isteyen şehirliler için en gözde duraklardan biri haline geldi. Bu mistik ülkenin saklı kentleri ise gözden uzak vahşi doğa ile baş başa kalmak isteyenler için yepyeni deneyimler yaşatmayı vadediyor. Hindistan’ın batısında bulunan Sujàn, Jawai kampı da bu fırsatı değerlendirebileceğiniz yerlerden bir tanesi.

Kamp alanında dokuz çadırı bulunan Sujàn, bölgedeki tapınakları ve leoparların özgürce dolaştığı vahşi doğası ile macerayı dolu dolu yaşayabileceğiniz bir yer. Hindistan’ın arındırıcı enerjisini hissederken, Jawai’nin konforunu sunan her biri özel tasarlanmış çadırlarında konaklayarak granit dağların sarmaladığı görkemli doğa içinde yürüyüşler yapabilir, jeep gezilerine katılabilir ve meditasyon seanslarıyla gevşeyebilirsiniz.


Hindistan’ın ikonik kırmızı tonuyla dekore edilmiş krem rengi ihtişamlı çadırlar, sakin bir atmosfer yaratarak 1930’ların tarzını yansıtıyor. Her bir çadırın içinde banyo, çalışma masası ve dinlenme bölümü bulunurken, Kraliyet Süiti çadırında yüzme havuzu ile size özel hizmet veren bir yardımcı hazırda bekliyor.


İster gününüzü granit dağların eteklerinde, leoparların eşliğinde geçirin; ister tapınakların büyüsü içinde kaybolun, akşam ateş başında yiyeceğiniz leziz bir yemekle üzerinizdeki tatlı yorgunluğu atabilirsiniz. Sahipleri Anjali ve Jaisal Singh tarafından tasarlanan Sujàn, Jawai kamp alanı, yılın farklı zamanlarına özel festival ve etkinlikleriyle düğünden, aile kutlamalarına; özel partilerden, şirket toplantılarına kadar birçok alanda hizmet sunuyor. Leopar kampı olarak da bilinen Hindistan’daki bu yeni keşif hakkında daha fazla bilgiye, Sujàn’ın internet adresinden ulaşabilirsiniz.