Victoria Beckham Tasarımı Çikolatalar

24 Eylül 2018

Belçikalı çikolatacı Pierre Marcolini, 2018 kış seçkisinde Victoria Beckham ile sınırlı sayıda üretilecek çikolatalar için iş birliği yapıyor.

"Bu yılın Noel çikolata ağaçları, kahve ve fındık gibi yeni lezzetlerle sunulan çeşitli pralinler eşliğinde bitter çikolata, Maldon deniz tuzlu nuga; ve Madagaskar vanilyası aromalı geleneksel pralin’den oluşmakta."

Çikolata ustasının Pierre Marcolini’nin bu yılki kış seçkisi, mevsimsel hisleri çağrıştırmaya yönelik taahhüdünü yansıtmaya devam ediyor. Victoria Beckham işbirliği ile hazırlanan yeni lezzetler, haute chocolatairie’nin Noel favorilerini tamamlıyor ve çarpıcı heykel formları bu aralıktaki sofra takımlarını süslemeye hazırlanıyor.

Bu yılın Noel çikolata ağaçları, kahve ve fındık gibi yeni lezzetlerle sunulan çeşitli pralinler eşliğinde bitter çikolata, Maldon deniz tuzlu nuga; ve Madagaskar vanilyası aromalı geleneksel pralin’den oluşmakta.


Güçlerini birleştiren ikili, aşk hikayeleri, aileleri ve sevdiklerimiz ile geçirilen anlar için ortak bir duyarlılık paylaşıyor. Seçkideki ana lezzet “Les Coeurs de Victoria Beckham”ı üretmek için Beckham ve Marcolini, nadir ve egzotik malzemeleri bir araya getirmiş. Kabartma altın metin ile dekore edilmiş pembe kutu içerisinde paketlenmiş, dört yeni özel lezzet - casse-noisette, caramel salted butter, rose-passion ve yuzu - kırmızı ve pembenin değişen tonlarıyla yer almakta.