Viyana'daki Sans Souci Wien

11 Haziran 2021

Viyana’daki Museums Quartier’in kültürel ve sanatsal harikası ile mucizevi bir şekilde eşleşen ve kentsel bir sığınak olan Sans Souci ziyaretçilerini bekliyor.

Viyana’daki Museums Quartier’in kültürel ve sanatsal harikası ile mucizevi bir şekilde eşleşen ve kentsel bir sığınak olan Sans Souci ziyaretçilerini bekliyor. Philippe Starck da dahil olmak üzere YOO'nun arkasındaki yaratıcı zihinler tarafından tasarlanan Sans Souci Wien, bir butik otelin tüm lüksünü ve çok daha fazlasını ortaya çıkarıyor: 63 oda ve süite sahip konut, eğlenceyi çok katmanlı olarak ziyaretçilerine sunuyor. 
Zarif ve cömert şampanya barından ve Veranda restoranda rahat yemekten, Viyana’nın en iyileri arasındaki SPA'da içinizdeki enerjiyi açığa çıkarmaya kadar imkan Sans Souci Wien’de.
Karizmatik bir stil ve detaylara gösterilen özen, orijinal sanat eserleri, klasik tasarım objeleri ve kaliteli antikaların mekanları süslediği bu otel, “tarihin çağdaş lüks ile mükemmel bir uyum içinde buluştuğu yer,” olarak betimlenebilir. Özünde tasarıma adanan detaylar olan otelin ortak alanlarda ve odalarda Roy Lichtenstein, Allen Jones ve Steve Kaufman'ın eserlerinden oluşan modern sanat koleksiyonuna göz atılabilir.