Vogue İlk Gelinlik Mağazasını Tokyo’da Açtı

20 Şubat 2019

Aslında sırf gelinlik demek büyük bir hata olur. Alışılmışın daha üstünde bir ‘’paket’’ sunan Vogue, düğün nasıl yapılır sorusunu cevaplıyor.

Süreci yaşayanların son derece iyi bildiği üzere, düğün hazırlıkları gergin ve stresli zamanlar yaşatabiliyor. Bu süreci daha kolay atlatmanın formülünü Vogue Wedding Salon sunuyor. Perakende dünyasına ilk defa adım atan Vogue dergisi, tercihini Tokyo’dan yana kullandı. Üstelik bu mağaza sadece gelinlik bakabileceğiniz bir yer değil, çok daha fazlası.

Ödüllü mimar Yuko Nakayama’nın kilise ve saraylardan ilham alarak tasarladığı mağaza eklektik stili ile dikkatleri üzerine çekiyor. Burada sunulan hizmetler, pasta, çiçek düzeni, fotoğraf, video, ayakkabı, saç ve makyajdan oluşuyor. Düğünle ilgili tüm konuları tek bir noktada ve her konunun eksperiyle çözmenin büyük bir rahatlama yaratacağına eminiz.


Alexander McQUEEN, Giambattista Valli, Oscar de la Renta ve Sergio Rossi gibi isimlerle gelinleri bir aya getiren mağaza Vogue’un moda anlayışının gerçek hayattaki yansıması olarak karşımıza çıkıyor.