Waris Ahluwalia yeni çay koleksiyonunu tanıttı

02 Aralık 2019

Waris Ahluwalia'n'ın 2010 yılında açtığı pop-up mağazasıyla başlayan House of Waris Botanicals yolculuğu kısa süre önce New York’da açılan yeni çay “lab”ıyla taçlandı.

2010'da küçük bir yolculuğa çıkan Waris Ahluwalia, New York'ta High-Line'ın altında bir pop-up çay odası açmıştı. Geçtiğimiz günlerde yine High Line’da bir kutlamayla yeni çay “lab”ını ve bitkilerin ve farklı çayların beraber yer aldığı yeni koleksiyonunu tanıttı.

“Seyahatlerimde her zaman çay, zamanı yavaşlatan keyifli bir mola olmuştur. Çayın yüzyıllarca geçmişine ve heyecan verici geleceğini hayal ederek çay sayesinde yeni hikayeler yaratabileceğimize ve hepsinden önemlisi aramızdaki özel bağlantıyı keşfedebileceğimize inandım,” diyor Ahluwalia.


İyi yaşam ve şifa ile olan ilişkimizi yeniden tasarlamak ve tanımlamak için kurulan House of Waris Botanicals yeni koleksiyonunun isimleri de bu misyonu destekler nitelikte. Gülün frekans yükseltici yapraklarıyla aşkın içerden geldiğini vurgulayan “Love Conquers All,” zencefilin enrji verici etkisiyle gün içinde sizi ayakta tutacak “Sweet Clarity,” ve uykudan önce ya da stresli bir günün sonunda sakinlik sunan “Night of Nights,” satışa çıkan çay karışımlarından bazıları.


House of Waris Botanicals topluluğumuzla olan ilişkimizin niteliği ve derecesi kadar sağlıklı yaşamın tükettiğimiz ürünler kadar önemli olduğuna inanıyor ve HoW Botanicals topluluğunu farklı zaman aralıklarında gerçekleşecek olan etkinliklere de davet ediyor. 

Manhattan’ın ortasında sakin bir vaha sunan House of Waris Botanicals Lab, 463 West ve 24. Cadde’nin keşiminde yer alıyor. Her gün sabah 8’den akşam 6’ya kadar ziyarete açık.