Yanardağ eteklerinde Meksika misafirperverliği

18 Mayıs 2021

Condé Nast Traveler tarafından 2020’nin En İyi Otelleri arasındaki Hacienda de San Antonio, Volcan de Colima’nın dağ eteklerinde konumlanıyor.

Condé Nast Traveler tarafından 2020’nin En İyi Otelleri arasında seçilen Hacienda de San Antonio, Volcan de Colima’nın dağ eteklerinde konumlanıyor. Geleneksel bir Mexicano evinin ihtişamını koruyan tasarımıyla büyüleyici otelin yemyeşil bahçe avluları ve sonsuza uzanan koridorları, Hacienda'nın 5.000 dönümlük çiftliği Rancho Jabali’ye açılıyor ve hem dinlenmek hem macera arayanlar için sayısız olanaklar sunuyor.


Colima’nın tropikal ormanının derinliklerine gizlenmiş bu özel lokasyona gitmek bile maceranın bir parçası olarak sayılıyor. Lüks otel, kolonyal kahve ekim alanları, Jaguar bazalt taştan oyulmuş kanallar, yanardağ manzaralı havuz ve avlular ile ziyaretçilerine başka yerde bulamayacakları Meksika stili bir keyif sunuyor.Colima bölgesi aynı zamanda, çoğu işletmenin Rancho Jabalí'sinde yetiştirilen narenciye ve avokado gibi sebze ve meyvelerin bolluğuyla biliniyor. Ormanda gezinen chacalacas ve jaguarlar dışında etrafta pek bir şey yok. Bu yüzden sadece mülkte kalarak, otelde yapılabilecekleri deneyimlemek ve havuz kenarındaki bir sandalyeden karşıda bulunan yanardağ manzaralarını izlemek bile seyahatinizi keyifli kılacak.