Yaz Akşamlarınızı Aydınlatacak Göz Alıcı Portatif Lambalar

22 Temmuz 2022

Taşınabilir ve şarj edilebilir birbirinden özel fener ve portatif lamba tasarımlarını sizler için derledik.

Günlük ihtiyaçlar için mükemmel bir araç haline gelen portatif lambalar, ev ambiyansına konfor katmasının yanı sıra ev ile ofis arasında da kusursuz bir kolaylık sağlıyor.


Daniel Schofield - Ray Portable


İngiliz tasarımcı Daniel Schofield'ın Menu için tasarladığı 'Ray' portatif lambası, geleneksel maden lambalarına atıfta bulunuyor. Uygulama kolaklığını ön plana çıkaran 'Ray' portatif lamba, toz kaplamalı metalden yapılmış silindirik bir taban ile basit bir siluete sahip.
Diesel Living and Lodes - Rod


Lodes ve Diesel Living arasındaki iş birliğinin son ürünü olan Rod lamba, Venedik aydınlatma tarzını endüstriyel bir dokunuşla birleştiriyor. Portatif, şarj edilebilir masa lambası, adını, nesnenin LED-gizleyici ışık gölgesini destekleyen geleneksel çelik gövdesinden alıyor.Tom Chung - Piton Portable


Kanadalı tasarımcı Tom Chung, Muuto için Piton isimli bir portatif lamba tasarladı. Bu tasarımında el fenerlerinden ve dış mekan ekipmanlarından ilham alan tasarımcı, lambanın endüstriyel estetiğini işlevselliği ile bir araya getiriyor.
Sowden - Shades Portable


Memphis tasarımcısı George Sowden, kendi adını taşıyan markası altında büyüleyici ürünler yaratıyor. Silikon abajur tasarımları arasında en yenisi olan Shades Portable cesur renkleri ve basit formlarıyla dikkat çekiyor. Özel olarak geliştirilmiş Sowden LED ampul, hafif bir dokunuşla kontrol edilirken, kullanımlar arasında tam şarj olmasını beklememek için pil tam şarjlı bir yedek ile değiştirilebiliyor.