Yeni bir Kulüp Anlayışı

28 Haziran 2018

Tulum’daki ilk otelini açmaya hazırlanan Habitas, New York, Venice, ve California’da kulüpler açmaya hazırlanıyor. Ve eğer yeninin peşindeyseniz, ortak bir noktanız var.

"New York, Venice ve California’da açılacak olan bu kulüpler, şimdilik Habitas’ın 250 kurucu üyesine ev sahipliği yapacak."

Sadece 10 ay önce Habitas, Tulum, Meksika’daki ‘lüks-hippy’ kumsal mekanını açtı. İbiza’nın popüler kitlesini çok kısa sürede kendi ağına dahil eden ve hatta yepyeni bir kitle yaratan Habitas, son derece havalı kanava kulübeleri, restoranı ve büyük pavyonuyla gerçek eğlence anlayışının, aslında insanların birbirleriyle sahici ilişkiler kurması olduğu fikrini savunarak büyülü ve samimi dünyasını yaratıyor.

Habitas otel grubu şu an yarattıkları bu sihri yeni otellerle (Namibia, Malibu ve Bahamalar) ve pop-up etkinliklerle yaymak üzere odaklanmışlarken, bir yandan da ruhunu yansıtacak iki yeni şehir kulübünü hayata geçiriyor. New York, Venice ve California’da açılacak olan bu kulüpler, şimdilik Habitas’ın 250 kurucu üyesine ev sahipliği yapacak. Bu yeni seyahat kabilesine siz de dahil olmak isterseniz, duyduğumuza göre kayıtlar açık.