Yeni Edition’larla Tanışın

11 Mayıs 2018

Edition otelleri büyümeye devam ediyor. Lüks ve konforun bir arada yakalanabildiği en önemli otel isimlerinden biri olan Edition şimdi, Türkiye, İspanya, Abu Dhabi ve Bangkok’da.

“Marka, Amerika’daki varlığını da New York Times Square ve West Hollywood California’da büyütmeye devam ediyor. Edition’ın bu hızlı genişlemesinin devamının da gelmesi bekleniyor. 2020 yılına kadar beş ayrı bölgede kuracağı toplam dokuz otelle, portfolyosundaki sayıyı çok rahat bir şekilde yirmiye çıkaracağı öngörülüyor.”

Butik otel yaratıcısı olarak tanınan Ian Schrager ve Marriott International tarafından yaratılan Edition markası, 2018 sonuna kadar marka çatısı altına ekleyeceği 4 ila 11 arası yeni yerleriyle hızla büyümeye devam ediyor. Sanya Edition’ın Aralık 2016’da açılmasının akabinde, Edition’ın Asya’daki varlığı, 2018 yılında Şangay ve Bangkok ile genişliyor. Ayrıca Avrupa’da ikinci ve üçüncü otellerini de Bodrum ve Barselona’da açıyor. Edition’ın ilk Orta Doğu projesi ise Abu Dhabi. Marka, Amerika’daki varlığını da New York Times Square ve West Hollywood, California’da büyütmeye devam ediyor. Edition’ın bu hızlı genişlemesinin devamının da gelmesi bekleniyor. 2020 yılına kadar beş ayrı bölgede kuracağı toplam dokuz otelle, portfolyosundaki sayıyı çok rahat bir şekilde yirmiye çıkaracağı öngörülüyor.

Bodrum Edition

Yeni otellerden Shanghai Edition; 145 odalık iki ayrı binadan oluşuyor. Huangpu nehrinin batısında yer alan otel, Bund’dan 5 dakika yürüme mesafesinde. Otelin içinde 10 katlı bir açık kullanım alanı, 5 toplantı stüdyosu ve 2 forumu bulunuyor. Toplamda 265 metre kareye yayılan otelde bir Japon restoranı, içinde 5 özel yemek odası bulunan Kanton mutfağı restoranı, 3 barı, gece kulübü ve 2 çatı barı bulunuyor.

Shanghai Edition

Barselona Edition

Ayrıca yine bu yıl açılması beklenen Bodrum Edition’ın 99 odası, süitleri ve Ege Denizi’ne bakan villaları var. Bazı villalarda özel havuzlar, balkon ve bahçe de bulunuyor. Otelin sonsuzluk havuzu, bahçe oturma alanları, hamamlı spa’sı ve fitness merkezi, çocuk kulübü ve eşi olmayan bir beach club’ı bulunuyor. Times Square Edition, 457 misafire ev sahipliği yapıyor. Dört katı açık kullanım alanı olarak kullanılacak otelin içinde, bu alana dahil bir performans merkezi, toplantı stüdyosu, fitness center’ı ve lobi lounge’ı var. Otelin yeme-içme bölümleri; Edition’ın markalaşan restoranı ve Times Square’e bakan bir bira bahçesi ve etkinlik alanında yer alılyor.

Abu Dhabi Edition

Avrupa’daki yeni adres Barselona Edition’ın ise 100 odası var. Restoranı, lobi/kafe’si, Sky bar’ı, havuzu, fitness center’ı ve gece kulübü bulunuyor. Tayland’ın en yüksek binası olan The Bangkok Edition’ın 155 oda kapasitesi bulunuyor. Abu Dhabi Edition ise Abu Dhabi Marina’da yer alıyor. 244 odası ve 57 özel rezidansı bulunuyor. West Hollywood Edition ise 190 odalı, 20 lüks rezidanslı ve yaklaşık olarak 5.200 metrekarede yer alıyor.