Yeni Google Pixel Watch

17 Ekim 2022

Özel bant mekanizması ile dikkat çeken Google Pixel Watch, Fitbit aktivite takibi ile kullanıcılarına faydalı olmayı hedefliyor.

Teknoloji şirketi Google, şık dairesel yüzeyli ve Fitbit aktivite takip sistemi içeren ilk saati, Google Pixel Watch'u piyasaya sürdü.


Geri dönüştürülmüş paslanmaz çelik kap üzerine monte edilmiş bombeli kubbe şeklindeki cam saat yüz ile tasarlanmış akıllı saat, Google Pixel dijital cihaz koleksiyonunun en son sürümü. Özenle tasarlanmış Google Pixel Watch, gümüş, kömür ve mat siyah gibi renklerde sunuluyor. Saat kadranı ise deri veya dokuma tasarımlar gibi çeşitli renk ve malzemelerden yapılmış 20 farklı kayışla kullanılabiliyor.
Özel bant takma mekanizmasını, bir kamera merceğinin kamera gövdesine takılma mantığından ilham alarak yapan Google, bu ürünüyle hem egzersizi teşvik etmeyi hem de kullanıcılarını yaşam tarzları hakkında bilgilendirmeyi amaçlıyor. Bu fikrini desteklemek için saate bir Fitbit aktivite takip sistemi ekleyerek, Google Pixel Watch’u Fitbit’in sağlık ve fitness uzmanlığıyla bir araya getiriyor.


Hem gündüz hem de gece takılmak üzere tasarlanan Google Pixel Watch, aynı zamanda suya ve çizilmeye karşı da dayanıklı.