Yeni HondaJet Elite S ekstra yolcu için bir koltuğa daha sahip

04 Haziran 2021

Yeni HondaJet Elite S sadece yeni boya şemaları ile daha havalı görünmekle kalmıyor, aynı zamanda gelişmiş aviyonikleri ve genişletilmiş menzili ile rakiplerine göre bir avantaj sağlıyor.

Yeni HondaJet Elite S sadece yeni boya şemaları ile daha havalı görünmekle kalmıyor, aynı zamanda gelişmiş aviyonikleri ve genişletilmiş menzili ile rakiplerine göre bir avantaj sağlıyor. Marka tarafından tanıtılan HondaJet Elite S, 2018 Elite’ten daha uzun bir menzil ve ek bir yolcu alma özelliği gibi birden fazla yükseltilmiş ek özelliğe sahip. Gelişmiş aviyonikler, pilotun iş yükünü azaltıyor ve iletişimi geliştirirken, üç farklı renk şeması dış cepheye yeni bir görünüm kazandırıyor. Honda, jetlerini solo pilotlar için tasarlıyor.
Honda, aynı zamanda, iç mekandaki geliştirmelerin ötesinde, özel parlak kırmızı Elite S logosunun yanı sıra Gunmetal, Luxe Gold ve Deep Sea Blue’da özel boya şemaları da sunuyor. Sanal ürün lansmanı sırasında, “yeni olasılıkları gerçekleştirmeye” yardımcı olacağını söyledikleri özel bir kamuflaj boya şemasıyla çıkan son teknoloji ürünü, Honda’nın daha önceki üretilerinden tamamen ayrışan bir görünüm sergiliyor.


Şirket, Elite S’nin benzer boyuttaki diğer çift motorlu iş jetlerinden daha az sera gazı salmasının yanı sıra yakıt açısından çok daha verimli bir yakış sistemine sahip olduğunu söylüyor.