Yeni Tasarım Apple Watch Aksesuarları

16 Mayıs 2022

Apple Watch aksesuarları, çok sayıda tasarımcı ve markanın hem işlevsel hem de estetik saat aksesuarlarına kendi özgün yorumlarını katması ile yepyeni ve renkli bir stile kavuştu.

Moda odaklı, sportif veya klasik saat tasarımlarında, doğru aksesuar çok sevilen bir Apple Watch’a bambaşka bir tarz getirebilir. Sizler için son dönemin en çok sevilen Apple Watch aksesuarlarını sıraladık.


Apple: 

Apple Watch Nike Sport kayışı, ister spor salonunda ister ofiste, cildin nefes almasını sağlayan esnek, yumuşak bir malzemeden üretildi. Kullanışlı pin ve tuck kapatma özelliği, saati son derece pratik bir şekilde açıp kapamayı kolaylaştırıyor.


Hermès:

Hermès, 2015 yılında Apple ile bir işbirliği yaptığını duyurdu ve özel tasarımlarını teknik yeniliklere buluşturdu. Estetik detaylar ve özel tasarım kodları bu ortaklığı hem doğal hem de başarılı bir konuma ulaştırıyor.


Off-White:

Off-White, modaya ayak uyduran çeşitli motiflerin bir karışımı ile sokak giyiminden ilham alıyor. Özel parçalarıyla klasik Apple Watch kayışına sıra dışı bir görünüm kazandırıyor.


Mintapple:

Paslanmaz çelik bir saat kayışı ve dikişsiz metalik bir halka görünümü tercih ediyorsanız Mintapple'ın bağlantılı bileklik bandı tam size göre. Alüminyumdan üretilen kayış hızlı ve pratik boyut ayarlamaları ile uzay grisi, siyah veya altın renklerinde mevcut.