Yeni Uçuş Deneyimi Siz Daha Havalanmadan Başlıyor: LAX The Private Suite

26 Mayıs 2017

Uçuş öncesi bekleyişi hiç bu kadar keyifli olmamıştı!

"LAX Havalimanı'nın alabildiğine büyük pistine karşı konumlandırılan odanızda, siz yolculuğunuz için son işlemleri yaparken, unutmuş olabileceğiniz herhangi bir eşya olursa istediğinizi anında temin edebileceğiniz bir eşya servisi ve kıyafet dolabı mevcut."

Bir sonraki Los Angeles ziyaretinizde şımartılmak istiyorsanız, Los Angeles Uluslararası Havalimanı size VIP’den daha özel bir hizmet sunmaya hazır. 15 Mayıs’tan itibaren kullanıma giren The Private Suite, siz bulutların üstüne çıkmadan önce en iyi hizmeti vermeyi vadediyor.

LAX’in başlattığı yeni hizmet paketi, ziyaretçilerine uçuş öncesinin en kaotik anlarında konfor ve lüksü ayrıntılarıyla hissettirmek için tasarlandı. LAX Havalimanı'nın alabildiğine büyük pistine karşı konumlandırılan odanızda, siz yolculuğunuz için son işlemleri yaparken, unutmuş olabileceğiniz herhangi bir eşya olursa istediğinizi anında temin edebileceğiniz bir eşya servisi ve kıyafet dolabı mevcut. Uçağınıza gitmeden önce süitinizdeki özel yemek servisi ise sizin için hazırda bekleyecek. Bagajlarınızla ilgili her şeyi sizinle ilgilenen ekip hallederken, uçağınız hazır olduğunda özel arabanız süitten uçağa kadar size eşlik edecek.


The Private Suite’i VIP’den ayıran bir diğer özelliği ise dışarıya kapalı, özel bir terminal olması. Sadece The Private Suite yolcuları için yapılandırılan terminalin içinde pasaport işlemlerinizi kısa sürede tamamlayabileceksiniz. Kısacası, seyahatinize minimum eforla devam edebilmeniz için gereken her şey düşünülmüş.

The Private Suite konsepti, London’s Heathrow Havalanı’ndaki kraliyet ailesine ve diplomatlara hizmet veren Windsor Suite’ten ilham alınarak dizayn edildi. Benzer konseptler Berlin ve Dubai’deki havalimanlarında da mevcut.


The Private Suite’in hizmet ve ayrıcalıklarına dair daha fazla bilgiye burdan ulaşabilirsiniz.