Yenilenen Wings ile Özel Ayrıcalıklar

31 Ekim 2022

Akbank'ın ayrıcalıklı kredi kartı Wings, 15. yılında yenilenen marka kimliği, mil programı ve bankacılık ürünleri ile karşımızda.

Akbank'ın ayrıcalıklı kredi kartı Wings, 15. yılında yenilenen marka kimliği, mil programı ve bankacılık ürünleri ile karşımızda.

Müşterilerine Akbank’taki birikimleri arttıkça daha fazla Mil Puan ve cazip ayrıcalıklar kazandıran markanın yeni mottosu ise Wings kart sahiplerinin özel bir çizgisi olduğunu vurgulayan “Kendi Çizgin” oldu. Akbank, Wings ile kendi çizgisi olanlara benzersiz deneyimler sunarak, yenilikçi ve dinamik bir hayat tarzının kapılarını aralıyor. Daha çok kazandıran yeni mil programıyla dikkat çeken ve kart ayrıcalıklarını bankacılık ürünleriyle zenginleştiren marka bu faydaları yeni reklam filmiyle duyurdu.


“Bu ekosistemin anahtarı olan kartımızı da tüm marka kimliğimizle birlikte sıfırdan tasarladık. Yeni logo ve kartımızın tasarımlarını dünyada önemli projelere imza atmış Pentagram ile çalıştık. Wings sahiplerinin bir çizgisi olduğunu zaten biliyorduk. Biz de bunun altını tüm görsel çalışmalarımızda çizmek istedik.” diyor Akbank Bireysel Bankacılık ve Dijital Çözümler Genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek Yüce.

Akbank aynı zamanda yeni mottosu ile Akbank müşterileri için varlıklarına göre değişen 3 program sunuyor: Classic, Black ve Black Plus. 300 bin TL'ye kadar varlığı olan müşteriler Classic, 600 bin TL'ye kadar varlığı bulunan müşteriler Black, 600 bin TL ve üzeri olan müşteriler ise Black Plus programının özelliklerinden yararlanabiliyor. Black ve Black Plus programındaki müşteriler ücretsiz para transferi, ücretsiz ortak ATM kullanımı ve indirimli kredi faiz oranları gibi bankacılık ayrıcalıklarına Wings sayesinde ulaşıyor.

Öncü banka, tüm programlardaki müşterilerine hem kart harcamalarından hem de bankacılık ürünlerinden Mil Puan kazandırıyor. Wings sahipleri otomatik fatura ödeme talimatlarında, BES ve artı para; tamamlayıcı sağlık sigortasında, konut/taşıt kredilerinde ve fon talimatlarında 200.000’e varan Mil Puan elde edebiliyor. “Böylece hayatlarında ilerlemelerini sağlayacak adımları Akbank’la atarken, onları yeni seyahat planlarına daha da hızlı yaklaştırıyoruz.” diyor Akbank Ödeme Sistemleri Bölüm Başkanı Yasin Mengüllüoğlu.

Yenilenen Wings kartı sahipleri ayrıca kazandıkları Mil Puanları ile ne kadarlık bilet alabileceklerini kolayca hesaplayabiliyor. Örneğin, biriktirilen her 100 Mil Puan yurt içi uçuşlarında 1 TL ederken yurt dışında 2 kat daha da değerlenerek 2 TL olarak hesaplanıyor.

Akbank Wings, yenilenen yapısının tanıtımına özel kampanya da sunuyor. 30 Kasım’a kadar ilk kez Wings sahibi olanlar, 20 Aralık'a kadar toplam 10 bin TL harcamaları karşılığında yurt içinde 1.000 TL, yurt dışında ise 2 bin TL değerinde uçak bileti alımında kullanılabilecek 100 bin mil puan kazanacak.

Daha pek çok özel ayrıcalık ile yenilenen Wings'e, Akbank Mobil'den, Juzdan'dan, akbank.com ve wingscard.com.tr'den, Akbank İnternet Şube'den, tüm Akbank şubelerinden ve Akbank Müşteri İletişim Merkezi'nden başvurulabiliyor.