Yılın En İyi Beş Kokusu

01 Ocak 2019

2018 sezonunda sıcak ve gurme dokunuşlarla yenilenen parfümlerin en iyilerini A Journal editörleri seçti. Tom Ford'un kiraz notalarından, Jean Paul Gaultier'in bal karakterli kokusuna...

"Burberry'nin yeni akılda kalıcı parfümlerinden biri olan Her Eau de Parfum, ciddi anlamda hafızalara kazınan bir kokuya sahip. Ünlü burun Francis Kurkdjian imzasını taşıyan parfüm, güneşle olgunlaşan böğürtlenler ve İngiliz ruhunu bir araya getiriyor."

Burberry Her Eau de Parfum

Burberry'nin yeni akılda kalıcı parfümlerinden biri olan Her Eau de Parfum, ciddi anlamda hafızalara kazınan bir kokuya sahip. Ünlü burun Francis Kurkdjian imzasını taşıyan parfüm, güneşle olgunlaşan böğürtlenler ve İngiliz ruhunu bir araya getiriyor.

Jean Paul Gaultier Scandal by Night

Şehirli, sosyal ve enerjik kadınlara ithaf edildi Gaultier'in Scandal by Night'ı. Gündüzden geceye devam eden bu çabasız koku, ‘cyphre’ parfüm ailesine mensup olan bir gurme ve ana karakterini bal notasından alıyor.

Chanel N°5 Parfum Red Edition

Chanel'in ikonik parfümü N°5 cesur, feminen ve özgür havasını sınırlı üretim kırmızı şişesiyle sürdürmeye güçlenerek devam ediyor. Koleksiyonerler için bir baş yapıt!

Jo Malone London Honeysuckle & Davana

Güneşli yaz güneşini anımsatan sıcak ve iç açıcı bir parfüm Jo Malone London Honeysuckle & Davana. Yılın her günü ve her saatine rahatlıkla uyum sağlayan bu parfüm, hanımeli ve davana birleşimi ile çiçeksi kokulara yeni bir Jo Malone alternatifi.

Tom Ford Lost Cherry

Tom Ford'un kontrast notalar barındıran yeni parfümü, sıcak ve gurme lezzetleri bir arada bulunduruyor, şekerli notalarla karşılıyor ve tene yerleştiğinde iştah açıcı, çekici bir imza bırakıyor.