Zakintos Adası’nın Olağanüstü Manzarasında Olea All Suite Hotel

02 Haziran 2022

Block 722 mimarlarının küçük bir Yunan adası olan Zakynthos'ta tasarladığı “Olea All Suite Hotel” tepedeki konumuyla adanın olağanüstü manzaralarını kucaklıyor.

Zeytin ağaçlarıyla çevrili muhteşem bir atmosferde, Kuzeydoğu kıyılarının manzarasını misafirlerle buluşturan Olea All Suite Hotel, klasik bir Akdeniz mimarisiyle tasarlandı.


Tropikal bir kaçamak vadeden otel, iç ve dış alanlar arasındaki sınırları kaldıran dekoratif havuzlara sahip. Büyük bir “göl evi” hissiyatı sağlayan bu detay, otel boyunca kullanılan meşe, bambu ve rattan gibi doğal malzemeler ve çağdaş iç mekan öğeleriyle destekleniyor.


93 süitten oluşan otelin her bir süiti, özel bir havuza sahip veya bir şekilde su yoluyla kesişiyor. Unutulmaz bir konaklama deneyimi sağlayan bu ambiyans, tüm ziyaretçilerin kendilerini arınmış, yenilenmiş ve yeniden doğmuş hissetmesine yardımcı oluyor.


Sakin ve huzur verici bir renk paleti, geleneksel Yunan mimarisindeki beyaz ve mavi estetiğin yerini alıyor. Otelin üç restoranı, Yunan ve Akdeniz yemekleri dahil olmak üzere enfes mutfak seçenekleri sunuyor.