Zaman Kavramını Yeniden Tasarlayan Saatler

15 Nisan 2022

Titanyum ve çeliğin dikkat çeken duruşu, saat markalarının yeni koleksiyonlarında metallerin gücünü ve hafifliğini ön plana çıkarıyor. Şıklığı pratiklikle buluşturan modern ve sportif saat markalarını sizler için listeledik.

Saat markaları, modern ve sportif yeni modelleriyle her geçen gün koleksiyonlarını geliştirmeye devam ediyor. Titanyum ve çeliğin dikkat çeken duruşu, saat markalarının yeni  koleksiyonlarında metallerin gücünü ve hafifliğini ön plana çıkarıyor. Şıklığı pratiklikle buluşturan modern ve sportif saat markalarını sizler için listeledik.

Hublot

Hublot'nun fütüristik 'Big Bang Integral' koleksiyonu, kusursuz bir şekilde tasarlanmış bilekliği sayesinde pürüzsüz bir siluet oluşturuyor. Bu yeni koleksiyon, hem hafifliği hem de sağlamlığı nedeniyle tercih edilen beşinci sınıf titanyumdan yapıldı ve korozyon önleyici özellikleri sayesinde cilt üzerinde rahat bir kullanım sağlıyor.


Audemars Piguet

50 yıl önce piyasaya sürülen Audemars Piguet'in "Royal Oak" modeli, modern saatçilik anlayışının tasarım kodlarını yeniden yazdı. Geçtiğimiz günlerde yıldönümünü kutlayan marka, yeniden tasarladığı "Royal Oak" modeliyle yeni bir teknik başarı çağı başlattı. Bu modelde, yeni ekstra ince mekanizmasını ön plana çıkarıyor ve estetik çelik kasasını kullanıcılarıyla buluşturuyor.


Zenith

Zenith, geçmiş modellerinden seçtiği üç renkli kadranı ve çelik bilekliği yeni bir renk oyunuyla birleştiren “Chronomaster Sport Boutique Edition” ile tarihe meydan okuyor. Mükemmel bir renk tonu yakalayan saat, üzerindeki belirli belirsiz çizgilerle gün ışığını desenli kadranında adeta bir ışık oyununa çeviriyor.


TAG Heuer

Sportif işlevselliğin temsilcisi TAG Heuer'in yeni “Aquaracer Professional 200 Date” modeli, okyanus mavisi bir kadran ile güçlü bir çelik kasayı eşleştirerek estetik yönünü gözler önüne seriyor. Şık kadran, Jack Heuer'in kırk yıl önce tanıttığı orijinal “Aquaracer” modelini karakterize eden zarif detaylara bağlı kalmaya devam ediyor.