Bali’de Güneşli Günler: AYANA Resort and Spa

02 Haziran 2022

Bakımlı botanik bahçelerinden Hint Okyanusu'na ve ötesine uzanan bir manzarayla AYANA Resort and Spa, Bali’de hafızalarda iz bırakacak deneyimlerin vazgeçilmez adresi.

Bali'nin muhteşem gün batımlarının keyfini çıkarmak için mükemmel bir konuma sahip olan AYANA, muhteşem bir ada dekorasyonuyla tasarlandı. 294 oda ve süitinin her biri, adanın etrafındaki köylerde tasarlanan oyma mobilyalar, tekstil ürünleri ve güzel sanat eserleriyle ayrıcalıklı bir tatil keyfi vadediyor.


Konforlu odaları, lezzetli menüleri ve rahatlatıcı Spa paketleriyle AYANA, muhteşem bir konaklama deneyimini misafirleriyle buluşturuyor. Okyanusa bakan bir havuzdan muhteşem bir göl havuzuna çeşit çeşit havuza sahip olan otel; Kabu sahili ile de Bali’nin mükemmel sahil atmosferini ziyaretçilerine sunuyor.


Deniz ürünü restoranları, barları, terasları ve zengin dünya mutfağı seçkisiyle AYANA, tatil keyfine olduğu kadar eşsiz lezzetlere de doyacağınız harika bir destinasyon.


Düğünlerden toplantılara çeşitli etkinliklere de alan sağlayan AYANA, gerçek bir Bali deneyimi için görülmesi gereken en özel deneyim noktaları arasında yerini alıyor.