Bütünsel Bir Spa Deneyimi; Sha Wellness Clinic

22 Nisan 2019

Sha Wellness Klinik size gündelik keyiflerinizin çok ötesinde sonuçlar vaad ediyor.

Sha Wellness Klinik deneyimini yaşayabilmek için bir süre tüm kötü alışkanlıklarınıza ara vermeye değer çünkü burası size gündelik keyiflerinizin çok ötesinde sonuçlar vaad ediyor.


İspanya'nın Costa Blanca’sın da yer alan Sha Wellness Clinic 2008’den beri konuklarına bilim destekli bir sağlıklı yaşam sunuyor. Yüksek fiyatlarına rağmen birçok odası rezerve olan Sha, konuklarına deneyimsel ve bütünsel bir deneyim sağlıyor. İki veya üç yatak odalı olan yeni konaklama üniteleri ise oldukça fütüristik bir ortam sunuyor… Bembeyaz ve uçsuz bucaksız geniş terasları Le Corbusier'in modern mimarlık çağından kalma görüntüsünü yansıtıyor. Sha, hidromasajlı küvetlerden ve banyolardaki aromaterapi buharlı duşlarından tutunda makrobiyotik mutfağına (özel şef dahil) kadar en son yeniliklerlerle donatılmış bir sağlıklı yaşam merkezi…Özellikle çatı katında bir masaj odası ve saunası ile birlikte yoga terası ve açık hava duşu bulunan 5.300 metrekarelik çatı katı dairesine olan talep ise oldukça fazla. 


Spa’nın sunduğu servisler arasında zihinsel eğitimler ve detaylı kan analizleri gibi ileri seviye terapiler ve teknolojiler mevcut. Bunların hepsi ana spa merkezinde gerçekleşirken, tedavilerin yanı sıra yüz bakımı, meditasyon, fitness gibi salon hizmetleri ve yoga eğitimi olanaklarından da faydalanabiliyorsunuz.Akşamları ise açık havada yüzme keyfi yapabilir ve ya berrak gökyüzündeki yıldızların çağrısına kulak vererek onları seyredebilirsiniz. Ayrıca uyumadan önce, konukları rahatlamaya teşvik eden özel yastık portföyünden dilediğinizi seçebilir ve özel aromaterapi spreyleri ile derin ve rahat bir uykuya dalabilirsiniz.  


Sha, her ne kadar rafine gıdalar, kafein, alkol ve yağlı yiyecekler konusunda katı kurallara sahip olsa da, havuza dalıp birkaç gün içinde mayonuzun içinde ne kadar iyi görüneceğinizi hayal etmenin mutluluğu her şeye bedel.