Çevre Dostu Kablosuz Kulaklıklar

16 Mart 2023

Yeni nesil teknolojiye sahip alanında en iyi kablosuz kulaklıkları inceliyoruz.

Söz konusu yeni kulaklık satın almak olduğunda, çoğu insan beğendiği bir markayı bulup sonsuza kadar sadık kalma eğiliminde. Ufkunuzu genişletmek veya ara sıra yeni renk kombinasyonları denemek istiyorsanız, öne çıkan markalardan yer verdiğimiz 6 son model kulaklığa göz atabilirsiniz. 


Bowers & Wilkins Pi7 S2

B&W’nin Pi7'nin yeni sürümü, yüksek çözünürlüklü ses ve gelişmiş gürültü önleme özelliklerine sahip. Her iki kulaklıktaki 24 bit bağlantı sayesinde birinci sınıf bir kablosuz kulaklık olarak öne çıkıyor. Bu özel tasarım, saten siyahı, kanvas beyazı ve gece mavisi renklerinde sunuluyor. 
Sony LinkBuds S


Sony'nin popüler LinkBuds serisindeki en yeni versiyon, dört renkte mevcut. Ayrıca, gürültüyü önleyen ve ortam gürültüsü seviyesini ayarlayan ses kontrol sistemi ile birlikte geliyor. Gürültü önleme özelliği tamamen rahatlatıcı bir deneyim sunarken ayarlamayı sağlayan işlevsellik, kulaklıkların ev ya da iş gibi farklı konumlardaki özel tercihlerinizi öğrenmesini sağlar.

Xiaomi Buds 4 Pro


Xiaomi’nin gürültü önleme özelliğine sahip yeni Buds 4 Pro’su, kulaklıklarınızı çıkarmadan sohbet etmek için özel bir ses modu ve yüksek çözünürlüklü ses desteği ile öne çıkıyor. Modelin 3B ses adı verilen bir başka özelliği de var. Öne çıkan diğer bir detay ise cihazın tasarımı. Kaygan, çakıl taşı benzeri kasaya sahip ve dokuz saatlik dinleme süresi sağlayan kulaklıklar mat altın ve krom kaplama olarak piyasaya çıkıyor.  
OnePlus Buds Pro 2

One Plus, Buds Pro 2 ile cihaz boyutu ekseninde nispeten daha küçük tarafta konumlanıyor. 3B mekansal ses sistemini Google’dan alan cihan, sadece on dakikalık şarjın ardından 10 saatlik dinleme süresi vadediyor.
Majority Tru Bio Earbuds

Majority’nin Tru Bio Biodegradable TWS kablosuz kulaklıkları farklı bir yol izliyor. Düşük maliyet ve hafif ağırlığı hedefleyen İngiliz şirket, hem kulaklıklarda hem de şarj çantasında eko-biyolojik olarak geri dönüştürülebilen plastik bileşenler kullanıyor. Bang & Olufsen EX Atelier Editions

Ünlü Danimarkalı marka, eski bir modelinin bir dizi özel serisini yayınlıyor. Bang & Olufsen imzalı EX kulaklıklar üst düzey teknolojik aletler fanatikleri için belki de en iyisi. B&O, yılın ilerleyen günlerinde ise farklı renklerin de geleceğinin haberini paylaştı.