En İyilerin Yeni Adresi: MarthaLouisa

13 Nisan 2018

MyTheresa’nın yaratıcıları Susanne ve Christoph Botschen, lüks ayakkabı oyununa sağlam bir giriş yapıyor.

"Gucci ve Prada gibi büyük ve ‘garanti’ isimler dışında web sitesi, pastel sandaletleriyle göze çarpan Francesca Bellavita gibi yeni yeteneklere ve geçen sene zarif yüksek süet sandaletlerini sunmaya başlayan Samuele Failli'ye gibi tasarımcılara da inanıyor ve destekliyor."

MyTheresa.com'un kurucuları Susanne ve Christoph Botschen, online butiklerini Nieman Marcus grubuna sattıktan sonra, kimse onların moda dünyasına sırt çevirmelerini beklemiyordu zaten. Aksine, ikili kısa bir aranın ardından, yeni bir proje üzerinde düşünmeye başlamışlardı bile ki bu da adımlarını diğer kadın girişimcilerin çoktan sahiplendiği bir alana yönelttikleri anlamına geliyordu: online platformda kadın ayakkabısı satışı. Fakat Botschen’ler, tecrübeleri ve ürün seçkisi ile diğerlerinden ayrılıyorlar.

Prada

Online ayakkabı butiği MarthaLouisa'nın hedefi basit: her kesimden kadını memnun etmeye çalışmak yerine daha büyük oynayarak, hem büyük markalardan hem de başka yerde bulamayacağınız ilginç yeni modellerden özel bir seçkiyi sunuyorlar. Susanne Botschen’e göre, online alandaki yüzlerce sayfada ürün çeşitliliği çok fazla olsa da, hiçbiri müşteri dostu değil.

Sies Marjan


Gucci ve Prada gibi büyük ve ‘garanti’ isimler dışında web sitesi, pastel sandaletleriyle göze çarpan Francesca Bellavita gibi yeni yeteneklere ve geçen sene zarif yüksek süet sandaletlerini sunmaya başlayan Samuele Failli'ye gibi tasarımcılara da inanıyor ve destekiyor. Alchimia di Ballin gibi tanınmış İtalyan markalarından deneysel koleksiyonlar ve daha önceden kıyafetleri ile ünlenen Attico, Sies Marjan ve Petar Petrov gibi bilinen tasarımcılardan parçalar bulmak da mümkün. Tüm bunların yanında Botschen’ler, Alexander White’ın yüksek topuklarından Prada’nın pastel brokar platformlarına kadar bir dizi göz alıcı ürünü de ziyaretçilerine sunuyor.

Attico

Numara sorunu, her bir stilin ölçülerinin ve topuk yüksekliğinin tam ayrıntılarının yanı sıra, büyük veya küçük boyutta kesilmiş olup olmadığının bir değerlendirmesiyle birlikte verilmesiyle aşılıyor. Şimdiye kadar iade oranının, kıyafet iadesi ortalamasından düşük olması ise bize, MarthaLouisa’nın işinin uzmanı olduğunu kanıtlıyor.

https://www.marthalouisa.com