Evinizde yepyeni bir kahve deneyimi

01 Haziran 2019

De'Longhi’nin yeni harikası Class Maestosa kahve keyfini bir üst seviyeye çıkartıyor.

Lezzetli bir bardak kahve güne iyi başlamanıza ya da yorucu bir günün ardında yeniden enerjinizi toplamanıza yardımcı olabilir. Kaliteli kahve deneyimini eve taşımanın önemini bilen Delonghi geçtiğimiz günlerde piyasaya tanıttığı yeni akıllı kahve makinesi Class Maestosa ile kahve keyfinizi en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor.


Maestosa “Adaptive Grinding” teknolojisi ile kahve çekirdeklerinin aromasını maksimumda ortaya çıkarıyor. Kişiye özel olarak ayarlanabilen lezzet seçenekleri ile De'Longhi’nin bu yeni mucizesi kullanıcılarına özel tarifler ile sıradan bir kahve makinesinden daha fazlası olduğunu kanıtlıyor. 19 farklı kahve ve tat ortaya koyabilen Maestosa dokunmatik ekranı ile sadece bir tuşla en favori kahvenizi sizin için hazırlıyor.


Özel tatlara bir dokunuş ile ulaşmanızı sağlayan bu yeni nesil kahve makinesinin en önemli özelliği ise aynı anda iki farklı süt bazlı kahve yapabilmesi. Ayarlanabilen yüksekliğiyle Maestosa 145 milimetre uzunluğa kadar olan bütün bardakla çalışabiliyor. iOS ve Android uyumlu telefonlara indirilebilen bir aplikasyonu ile birlikte gelen Delonghi Class Maestosa siz daha eve gitmeden kahvenizi hazırlıyor.


En son teknoloji özellikleri ile premium bir kahve zevki sunmayı amaçlayan bu akıllı kahve makinesi 2,000 dolarlık fiyat etiketi ile satışta.