Farklı Bir Nehir Deneyimi

23 Haziran 2018

Rhine’da kaya tırmanışından Gabriel García Márquez’in Kolombiya usulü yolculuklarına kadar nehir cruise’larına döndü tüm gözler. Bu sıralar favorimiz, kutsal sular...

“2015 ve 2016 yıllarında suya indirilen Ganges Voyager ve Ganges Voyager II, içinde spor salonu, spası ve eksiksiz süitleriyle yüksek kalitede stili ve top uçuş özelliklerini barındırıyor.”

Tibet sınırındaki Hindistan’ın en kutsal nehri, suyuyla yıkanıldığında kişinin tüm günahlardan arındığına inanılan Ganges’te yapacağınız bir nehir yolculuğu, o toprakları tanımak için en iyi yollardan bir tanesi. Ganges’te yapacağınız bir yolculuk, sizi gerçek Hindistan’la daha yakından tanıştırıyor. Bu yolculuğun en iyilerinden birini gerçekleştiren Aqua Indica, iki zarif nehir gemisine sahip lokal bir seyahat markası.


2015 ve 2016 yıllarında suya indirilen Ganges Voyager ve Ganges Voyager II, içinde spor salonu, spası ve eksiksiz süitleriyle yüksek kalitede stili ve top uçuş özelliklerini barındırıyor. Ganges boyunca olan özenle seçilmiş duraklarda, yolcular gerçek bir lokal deneyimi yaşayabiliyorlar. Voyager ve Voyager II, nehirdeki adaların üzerindeki camileri ve tapınakları geziyor, Nalanda’daki 5’inci yüzyıldan kalma anıt kalıntılarını, Buda’nın aydınlandığı söylenen Mahabodhi Temple’ı ziyaret ediyor.